Травень 27, 2019 0 1674 Переглядів

Більше сотні людей відгукнулись на заклик Нікі Круза до покаяння під час конференції «Час вірити» у Чернівцях

26 травня у місті Чернівці відбулася конференція «Час вірити». На стадіоні «Буковина» зібрались сотні слухачів. Головними спікерами були відомі проповідники з Америки – Нікі Круз і Гаррі Вілкерсон.

Нікі Круз є американським християнським проповідником та молодіжним служителем, рукопокладеним євангелістом п’ятидесятницьких Асамблей Бога, засновником і директором місії Nicky Cruz Outreach. Історія навернення Ніки Круза стала широко відома після публікації книги Девіда Вілкерсона «Хрест і ніж» (1963) і виходу однойменного фільму (1970). Ніки також є автором 17 книг, серед яких автобіографічний бестселер «Біжи, малюк, біжи» (1968), що був перекладений більше ніж на 40 мов світу.

Гаррі Вілкерсон продовжує служіння батька, відомого проповідника Девіда Вілкерсона. Він проводить пасторські конференції, займається благодійністю в найбідніших країнах світу.

Розпочався захід із музичної частини. Інна Дячук, Аліна Бабяк та інші музичні виконавці, оркестр й об’єднаний хор виконували музичні твори, вели прославлення. Ведучий зауважив, що захід організований християнами віри євангельської та євангельськими християнами-баптистами має на меті нагадати людям, що час вірити.

«Якщо Бог змінив серце людини, яка ненавиділа Всесвіт, то Він може змінити і Україну» – підкреслили організатори заходу.

Об’єднаний Буковинський хор заспівав пісню «Великий Боже». Після чого зі словом до молитви виступив старший пресвітер Чернівецького обласного об’єднання УЦХВЄ Петро Карпов, який підкреслив, що єдина надія людства – Ісус Христос.

На  стадіоні звучали слова пісні, в якій оспівувалася велич Бога: «Всемогутній Бог! Безкінечний Бог! Зорі на небі вмістив і дав кожній ім’я».  В той самий час дітям віком від 6 до 14 років було запропоновано окремі заняття, адже поруч було влаштовано 35 різних локацій – як творчих, так і спортивних.

З привітальним словом звернувся голова Буковинського Об’єднання ВСЦ ЄХБ Манолій Даник. Після чого Сергій Алькін виконав пісню «Гімн життя». Президента ЄТС, місіонер Асамблей Бога Василь Войтович у свою чергу вітаючи присутніх наголосив, що кожен із нас має право вибору в житті, але від цього вибору залежить все життя і Вічність. Важливо не пропустити свій шанс.

Опісля до слова був запрошений Гаррі Вілкерсон. «Я поділюсь з вами деякими речами, які допоможуть вам зрозуміти, що Ісус спасає, що Ісус звільняє і змінює життя! Ми приїхали говорити вам послання, про те, що зараз час вірити. Христос – це дорога, Правда, і життя», – сказав євангеліст.

Нікі Круз привітав буковинців та гостей, які зібрались на євангелізаційне зібрання. А далі він поділився найбільш яскравими моментами зі свого життя. Історія його життя дійсно є дивовижною:

«Я народився в родині, як зав’язла в чаклунстві. Мій батько був священиком сатани, мама була чаклункою. Батьки були глибоко заглиблені в шаманство і чорну магію. Коли я народився, мене підняли і присвятили сатані… помазали голову кров’ю. Я став спадкоємцем батьківської мантії, тому над моїм життям висіло прокляття. Коли я був дитиною, мама жодного разу не поцілувала мене і я її теж – ніколи. Я не відчув ніякої ласки. Коли мені було три-чотири роки мама сильно била мене. Багато разів я без свідомості лежав у калюжі крові.

Важко повірити, що так було. І коли мені було чотири роки, я захотів вбити себе. Я бачив, що мої батьки поклонялися сатані: батько багато разів по три-чотири дні лежав на дивані нерухомим, а його душа мандрувала і його дух заряджався… Мене били до восьми років.

Я опускався в глибини пекла, став учасником банди. Багато разів думав про самогубство.

Якось я познайомився з доктором Гудманом, який певний час займався моїм вихованням. Та одного разу він сказав мені: «Я нічого не можу зробити для тебе, Нікі! Ти крокуєш прямо до в’язниці і до електричного стільця, в пекло. І для тебе немає надії, ти загинув». І це найстрашніші слова, які професійний лікар може сказати людській істоті.

Але, з ласки Божої, слова ці не справдилися! Бог став моєю останньою надією, через проповідь Вілкерсона я дізнався про те, що є Бог, який мене любить! Він сказав мені, що слава сказані лікарем є неправдою: «Є небо, є Бог, є Ісус Христос, який помер за твої гріхи, віддав Своє життя за тебе, так само як ти готовий віддати своє за друзів, за членів твоєї банди, за хлопців і дівчат. Є Бог, який дійсно живий Бог».

Я бив його, а він продовжував повторювати: «Нікі, Ісус любить тебе!». Ці слова вразили мене. А згодом повністю змінили моє життя».

Ця історія не залишила слухачів байдужими. На очах людей з’явились сльози. Нікі Круз закликав тих, хто бажає покаятися вийти наперед і разом помолитися Богу. Десятки людей з трибун стадіону швидко бігли до сцени. Хор співав пісню. Зі сцени звучали слова: «Якщо Бог змінив життя Нікі Круза, то Він зможе поміняти і твоє життя».

Спільно звершили молитву покаяння, поблагословивши усіх присутніх. Були роздані анкети, щоб надалі підтримувати зв’язок з новонаверненими. Анонсували, що 2 червня о 17:00 на Театральній площі міста Чернівці відбудеться святкування «Дня друзів».

На конференції були присутні й представники влади, зокрема голова Чернівецької обласної ради Іван Мунтян, який також мав слово побажання. Після коротенької музичної паузи звершили молитву за Україну та за потреби її громадян.

Олександр Геніш,
магістр релігієзнавства, редактор газети «За віру Євангельську»

        

Попередня Молодь Чернігівщини провела конференцію «Лайфхаки благовістя»
Наступна Представники ВРЦіРО розповіли журналістам про деталі Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей

Вам також може сподобатися

Служіння підприємців

Християнські активісти у бізнесовій та управлінській сферах обговорили роль УЦХВЄ у відбудові післявоєнної України

20 травня у Києві відбулася робоча зустріч суспільних активістів, підприємців,

Новини

«Я іду в Небо…» – капелан із Слов’янська Ярослав Павенко загинув під час обстрілу, виконуючи служіння

5 лютого  українські ЗМІ облетіла  сумна звістка про загибель військового капелана  Ярослава Павенка. Від