Травень 29, 2019 0 569 Переглядів

Представники ВРЦіРО розповіли журналістам про деталі Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей

28 травня у Києві, в інституті ім. Горшеніна представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВЦіРО) провели прес-конференцію, під час якої розповіли про деталі  Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей-2019.

Цього року хода відбудеться у суботу, 8 червня, під гаслом «Сім’я — серце України». Вона пройде від пам’ятника Тарасу Шевченка (в однойменному парку)  до площі Конституції біля Верховної Ради.

Розповідаючи про мету заходу, голова оргкомітету, головуючий у ВРЦіРО, єпископ РКЦ Віталій Кривицький повідомив: «Ми об’єднуємось заради фундаментальних речей. Хода не є супроти чогось, вона є свідоцтвом того, що родина повинна бути гарною, чудовою і здоровою».

Про те, що без повноцінної сім’ї, повноцінної сімейної політики українська держава не буде мати майбутнього, журналістам наголосив архієпископ ПЦУ Євстратій (Зоря). Він також говорив про демографічну кризу та шляхи її подолання.

Митрофорний протоієрей УГКЦ Олекса Петрів, розповів як виникла ідея зародження Всеукраїнської ходи та зауважив, що питання просімейної політики є ключовими для нашого суспільства. Викликом для інституту сім’ї  є гендерна ідеологія, яка у своїй суті виступає проти Богом укладеного способу сімейного життя.

На проблемі комерціалізації сурогатного материнства та пропаганди абортів зробив наголос заступник Муфтія України ДУМУ Шейх Рустам Гафурі. Він назвав ці проблеми прямою загрозою знищення нації.

Перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок, підкреслюючи актуальність ходи,  торкнувся таких непростих питань сьогодення як соціальне сирітство, потреби розвитку інфраструктури міст (встановлення пандусів, місць для колясок у транспорті, сповивальні столики у громадських місцях і т.д.), забезпечення молодих сімей соціальним житлом тощо. «Ми  за те, щоби сім’ї вимушено не розлучались: маю на увазі проблему заробітчан, коли батьки закордоном, а діти в Україні. Цією ходою ми хочемо звернути увагу нашої влади на те, що згадану проблему потрібно терміново вирішувати» – зауважив Анатолій Козачок. Він також наголосив, що забезпечена родина є запорукою розвитку країни.

«Чому ми досить потужно виступаємо за сім’ю? Здорова родина це шлях до здорового суспільства. І якщо ми докладемо зусиль, щоб в  Україні сім’ї були забезпечені всесторонньо  – духовно, душевно, матеріально, – то наше суспільство також буде забезпечене всесторонньо» – підкреслив заступник старшого єпископа УЦХВЄ.

Нагадаємо: збір учасників розпочнеться в суботу 8 червня о 9:00-9:30 біля пам’ятника Шевченка. Далі стартує святкова програма на сцені, яка супроводжуватиметься виступами глав церков та музичними номерами. У напрямку площі Конституції хода рушить об  11:00.

Попередня Більше сотні людей відгукнулись на заклик Нікі Круза до покаяння під час конференції «Час вірити» у Чернівцях
Наступна Симпозіум на тему поклоніння відбувся у Полтаві

Вам також може сподобатися

Новини

Церква долучилася до публікації шкільного підручника з «Християнської етики»

21 січня, у соціальному центрі церкви «Філадельфія» у м. Києві,

Новини

Діаспора рівненчан у США зацікавлена в розвитку місіонерства в Україні

15 грудня в українській п’ятидесятницькій церкві Life Christian Church (м.Такома,

Відділ молодіжного служіння

На Тернопільщині молодь вчилася як правильно будувати спілкування до шлюбу

24 жовтня у Тернопільській церкві по вул. Довженка, 4 відбулася обласна молодіжна конференція. Теплий сонячний осінній день подарував радість спілкування для молоді з різних куточків Тернопільської області.