Листопад 10, 2019 0 1631 Переглядів

На дев’ятому Східноєвропейському лідерському форумі служителі церков шукали шляхів  оздоровлення суспільства

6-9 листопада 2019 р. в Києві відбувся дев’ятий Східноєвропейський лідерський форум. Це унікальна платформа, на якій лідери з церков різних деномінацій України, Білорусі, Росії, Чорногорії, Латвії, Литви, Фінляндії, Молдови, Голландії та США шукають відповіді як на внутрішньоцерковні, так і на суспільно важливі питання.

Лекції, семінари, ток-шоу, круглі столи  порадували актуальністю та різноманітністю тем. Кожен учасник мав нагоду обрати з поміж дванадцяти тематичних секцій найцікавіші. Для когось це були «Університет», «Медіа», «Церква і громадянське суспільство», а для кого «Бізнес», «Душеопікунство і соціальна робота», «Сімейне служіння», тощо.

Спікери аналізували стратегічно важливі сфери життя суспільства, говорили про закономірності поширення ідей і їх вплив на хід історії, про християнське мислення, політичну теологію, а також понад сто інших актуальних тем.

«Залучення християн до вирішення глобальних проблем – це, безперечно, потрібна і важлива інвестиція в майбутнє України. Хто, як не Бог через слухняних Йому людей, здатний докорінно оздоровити суспільство?», – зазначив директор СЕЛФ Ярослав Лукасик.

На десяти ток-шоу дискутували про майбутнє національних держав, деформацію прав людини, ворожість політичного мейнстріму до традиційної сім’ї, біблійний погляд на капіталізм і соціалізм, також виклики цифрової епохи в донесенні Євангелія тощо. Експертами на ток-шоу були відомі спікери: Ярослав Лукасик, Зміцер Дашкевич, Сергій Головін, Сергій Демидович, Андріан Буковинський, Роман Шеремета, Ганна Турчинова, Антоній Бокун, Євген Савочка та інші.

На загальних ранкових і вечірніх служіннях проповідували пастор, проповідник, релігієзнавець Денис Подорожний і вчитель, доктор філософії в богослов’ї Лео Франк. На одному із загальних зборів відбулася молитва за народи, яку вели перший заступник старшого єпископа УЦХВЕ, пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок, білоруський пастор Антоній Бокун і президент Баптистського союзу в Польщі, пастор Матеуш Віхари.

Наступний десятий Східноєвропейський лідерський форум заплановано на 4-7 листопада 2020 року

Попередня Роман Корнійко: «Одного  разу вулична дитина запросила мене «додому», у холодний брудний підвал, де ночувала, моє серце ніби розкололося»
Наступна 18 випускників КБІ отримали дипломи бакалавра та християнського служителя за програмами «Пасторське служіння» і «Християнська педагогіка»

Вам також може сподобатися

Новини

(Не)заміжжя – благословення чи прокляття?

Здається, на цю тему вже говорено-переговорено. І все тут має

Освіта

Визначився переможець Літературного конкурсу ім. Джона Буньяна 2018

Ним стала Дар’я Плохотніченко з Кіровоградської області. Журі Літературного конкурсу

Жіноче служіння

Що робити мамі, щоб бути щасливою?

Піклуватися про здоров‘я свого духа, душі і тіла! Цього навчались