Травень 30, 2019 0 615 Переглядів

Симпозіум на тему поклоніння відбувся у Полтаві

На базі Полтавської Богословської Семінарії (ПБС) 17-18 травня відбувся симпозіум «Поклоніння Богу». На захід з’їхались більше ста служителів з усієї України, які трудяться у «левитському служінні» церков.

Головними спікерами були Грег Шир і Ноель Снайдер, співробітники Calvin Institute of Christian Worship. Викладачі поділились своїм досвідом та розповіли про важливість поклоніння у житті кожного з нас.

«Ми говорили про тих, хто є аудиторією поклоніння і як проходило біблійне поклоніння раніше. Була також і практична частина, де ми розбирали, як складати репертуар, вибирати пісні і покращувати звучання груп прославлення», – розповідає Грег.

Ректор ПБС Павло Михневич розповів про ціль та головну тему симпозіуму: «Ні для кого з нас не секрет, що поклоніння – суть життя кожного християнина. Воно пронизує кожну сферу нашого життя і робить його христоцентричним. Саме тому сьогодні ми говоримо про важливість возвеличення нашого Господа».

«Ідея симпозіуму полягає у тому, щоб донести християнам важливість прославлення Бога як разом, єдиною Церквою, так і окремо, особисто, входячи глибше у поклоніння», – зазначає один зі спікерів Ноель Снайдер.

У рамках Симпозіуму поклоніння були проведені різноманітні майстер-класи: планування поклоніння, написання пісень, робота з групою прославлення та ін.

«Ми торкнулися різних тем, наприклад, про недільне поклоніння, як Євангеліє формує основу церковного поклоніння. Розглянули тему, як Дух Святий надихає і допомагає виражати наше поклоніння. Також підняли питання Божих обітниць і побачили, як наші завітні стосунки проявляються у поклонінні» – продовжує Ноель.

Лариса Михневич, декан Музичного факультету ПБС, одна з організаторів заходу, впевнена: «Цей симпозіум був корисний кожному, хто трудиться у музичному служінні та бажає поклонятись Богові якнайефективніше. Захід по-новому відкрив для нас цю тему, тому що ми говоримо не просто про музику, а про біблійну основу поклоніння. На сьогодні є багато різних поглядів на поклоніння: традиції борються з новизною і навпаки. Тому дуже важливо, щоб центром всього стало Святе Письмо».

Головним медіа-партнером Симпозіуму поклоніння став телеканал «Небеса ТВ7».

Інна Профатило.

Попередня Представники ВРЦіРО розповіли журналістам про деталі Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сімей
Наступна Церкви тепер не зобов’язані облаштувати газові лічильники модемами

Вам також може сподобатися

Освіта

Відділ освіти працює над новим підручником для сім’ї

   30 вересня 2015 року в Тернополі в офісі обласного об’єднання ЦХВЄ пройшло перше засідання робочої групи, на якому обговорювалося питання написання книги.

Новини

Виходить з друку книга Дональда Джі «Духовні дари»

 УВАГА! Розпочався ПЕРЕДПРОДАЖ книги Дональда Джі «Духовні дари»! Не прогавте унікальну

Освіта

Постав собі НЕЗРУЧНЕ ЗАПИТАННЯ – віднайди власну ідентичність!⠀

Вийшла друком нова книга християнського проповідника та письменника, секретаря Департаменту