Грудень 7, 2022 0 575 Переглядів

У Києві лідери служіння дітям і підліткам звітували, ділилися досвідом та малювали мрію 

«Нарешті зустрілись! Це був час знайомства з новими служителями, спілкування, молитви та навчання», – каже  директорка Департаменту СДП Лариса Мурах.
Учасники постаралися взяти максимум, із дарованої Богом можливості, попри відсутність світла та тепла. Адже найяскравіше світло – це світло Христа, а найсильніший генератор – це натхнення Його Святого Духа.

Обмінялись особистим досвідом, як служити дітям та підліткам у нових умовах сьогодення, молилися один за одного. Тему конференції «Звершуючи служіння Богові».

У перший день відповідальний за молитовний відділ департаменту Ілля Войтоловський заохочував колег не залишати свого покликання та виконувати доручену працю до кінця, адже у всіх складних обставинах – Господь із нами.

Даниїл Качуляк, який у департаменті очолює відділ «Креативного менеджменту»,  ділився темою про період перманентної кризи, в якому ми нині живемо та служимо Богові.

Другого дня досвідом ділився координатор дитячого служіння у Запорізькій області Руслан Хафізов та відповідальний за підлітковий відділ департаменту Юрій Нестерчук. Також слухали виступ Інни Алконової, котра очолює відділ «Душеопікунства» у дитячому департаменті.

Теплі обійми, щирі посмішки, спільні спогади, яскраві вогники свічок – все це створило особливу атмосферу для творчості. Учасники малювали свої мрії на «карті» України.  Їх головна ціль незмінна – нове покоління, яке добре знає Бога і живе в заповіті з Ним.

Написали власні відкриття, що отримали під час конференції: «Бог зрощує сильне покоління в Україні», «Бог дає можливість працювали в складний час, основне – особисте бажання!», «Бог говорив до мене особисто», «Діти очікують від нас душеопікунства!» та багато інших.
Дякуюємо Богу, що дозволив побачитись у столиці України та благословив нашу конференцію. Продовжуємо воювати на духовному фронті та поширювати Боже Царство!

Ольга Бурдило,

Instagram-служіння Департаменту СДП УЦХВЄ

Попередня Рада Євангельських Церков провела саміт «Через добрі справи до трансформації суспільства»
Наступна Страх за життя та майбутнє стимулює мешканців Нікополя відвідувати Дім молитви

Вам також може сподобатися

Служіння людям з порушеннями слуху
Новини братерства

На запрошення громади ОЦХВЄ Михайло Паночко служив у Коростишеві Житомирської області

   Сто кілометрів на захід від столиці трасою Київ-Чоп – і ми в Коростишеві. Це невелике місто, розташоване на мальовничих берегах річки Тетерів, раніше було шахтарським, а за часів незалежності України стало каменярським (сьогодні тут здебільшого займаються обробітком гранітів).

Новини братерства

У КБІ вручали дипломи випускникам першої групи служителів для людей з вадами слуху

     У п’ятницю, 23 жовтня у Київському біблійному інституті святкували випуск. Цього року разом з іншими групами уперше в КБІ завершила навчання спеціалізована група служіння людям з вадами слуху…