Жовтень 20, 2021 0 1568 Переглядів

Як одесити святкували День подяки

Старобазарний сквер, що в центрі Одеси, 10 жовтня став осередком чудового осіннього  свята – Дня Подяки Господу, який провела церква «Віра, Надія, Любов». 

Темою урочистості стали слова із Псалма 144: «Господь великий і вихваляння гідний, ніхто не в силах Його велич осягнути. Люди з покоління в покоління будуть славити Твої великі справи».

Свято мало євангелізаційний  характер. Під час програми знайшлося зайняття для різних вікових категорій гостей: ігри та творчі заняття для дітей, інтерактивні локації для дорослих. А ще присутні мали нагоду насолодитися чудовими звуками саксофона, почути пісні прославлення від музичного гурту Vnlworship, скористатися витонченою фотозоною.  Та головне – почути Слово наставлення і  благословіння.

Кожен одесит та гість міста, який цього дня прийшов у Старобазарний сквер, мав нагоду  подякувати Господу за Його справи у своєму житті під час спільної  молитви. Пастор Віктор Марченко закликав  присутніх  замислитись над тим, що Бог зробив особисто для кожного з них.

«Можливо, це посмішки рідних, надійні друзі, а може – сонце, яке ви бачите своїми очима і звуки пташиного співу, які пестять вухо? У кожного з нас є за що дякувати Творцеві. Але, пам’ятайте, дорогі, головний принцип жнив — що людина посіє, те й пожне!» – підкреслив служитель. Тому він закликав присутніх сіяти Любов та не забувати дякувати Господу.

Попередня «Християнські табори для людей з порушеннями слуху – це осередок прийняття і любові» - Павло Смаль
Наступна Церкву в м. Нетішині з 30-річчям привітала народна артистка Оксана Білозір, представники місцевої влади та служителі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

“Картонна” євангелізація

“Шануй батька твого і матір твою, не чини перелюбу, не призивай Імення Господа, Бога твого, надаремно… ” – ці і інші з 10 заповідей жителі Відрадного проспекту з неприхованим інтересом читали на картонних плакатах, які тримали молоді люди з церкви по вул. Кар’єрна 44.

Новини регіонів

Попович Юрий Михайлович


Попович Юрий Михайлович,пастор церкви, заместитель Старшего пресвитера, Закарпатская область.

Когда я читаю Слово Божье, то верю, что Бог заранее назначил нас для Своего Царства. В это я верю твердо. Я начну с моей бабушки. Бабушка – не родная мама моего отца, мачеха. Когда ему было три с половиной года, его мама умерла, тогда в семью пришла она. Она поверила в Иисуса Христа, была очень доброй женщиной, ходила на собрание, а папа не ходил, хотя она ему говорила, что надо покаяться, но он не хотел.