Жовтень 20, 2021 0 794 Переглядів

Як одесити святкували День подяки

Старобазарний сквер, що в центрі Одеси, 10 жовтня став осередком чудового осіннього  свята – Дня Подяки Господу, який провела церква «Віра, Надія, Любов». 

Темою урочистості стали слова із Псалма 144: «Господь великий і вихваляння гідний, ніхто не в силах Його велич осягнути. Люди з покоління в покоління будуть славити Твої великі справи».

Свято мало євангелізаційний  характер. Під час програми знайшлося зайняття для різних вікових категорій гостей: ігри та творчі заняття для дітей, інтерактивні локації для дорослих. А ще присутні мали нагоду насолодитися чудовими звуками саксофона, почути пісні прославлення від музичного гурту Vnlworship, скористатися витонченою фотозоною.  Та головне – почути Слово наставлення і  благословіння.

Кожен одесит та гість міста, який цього дня прийшов у Старобазарний сквер, мав нагоду  подякувати Господу за Його справи у своєму житті під час спільної  молитви. Пастор Віктор Марченко закликав  присутніх  замислитись над тим, що Бог зробив особисто для кожного з них.

«Можливо, це посмішки рідних, надійні друзі, а може – сонце, яке ви бачите своїми очима і звуки пташиного співу, які пестять вухо? У кожного з нас є за що дякувати Творцеві. Але, пам’ятайте, дорогі, головний принцип жнив — що людина посіє, те й пожне!» – підкреслив служитель. Тому він закликав присутніх сіяти Любов та не забувати дякувати Господу.

Попередня «Християнські табори для людей з порушеннями слуху – це осередок прийняття і любові» - Павло Смаль
Наступна Церкву в м. Нетішині з 30-річчям привітала народна артистка Оксана Білозір, представники місцевої влади та служителі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Комітет єпископів ЦХВЄУ оголосив тиждень молитви за Україну

25-26 вересня 2012 року в Києві відбулося засідання Правління та Комітету єпископів ЦХВЄУ. Під час засідань було розглянуто та вирішено чимало актуальних для братерства питань. Зокрема, служителі обговорили…

Новини братерства

Двадцять два студенти Міжнародної місіонерської школи при КБІ отримали сертифікати за спеціальністю «місіонер» (ВІДЕО)

     18 серпня відбувся випуск п’ятої Міжнародної місіонерської школи, що проходить на базі КБІ у співпраці з місією «Світло для народів» (Швеція).

Новини братерства

«Блаженні миротворці» – під таким гаслом пройшла Всеукраїнська звітна конференція ЦХВЄУ

   26 березня 2015 року  відбулася чергова річна звітна конференція Церкви християн віри євангельської України.