Жовтень 20, 2021 1 887 Переглядів

Церкву в м. Нетішині з 30-річчям привітала народна артистка Оксана Білозір, представники місцевої влади та служителі

Так сталось, що у свій 30-річний ювілей церкви «Добра Новина» з міста Нетішина, що на Хмельниччині, святкувала одразу кілька дат і подій. Це й 100-річчя п’ятидесятницького руху в Україні, і тридцять років служіння пастора Олександра Калабського і День подяки. Тож, не дивно, що  17 жовтня  тут зібралося так багато гостей.

Богослужіння відвідали громадські діячі, освітяни, а також служителі зі всієї України. Музичний супровід святкового служіння вів гурт «Вефіль», на чолі з Віктором Вознюком, директором освітнього департаменту братерства та місцеві гурти. Нову християнську пісню презентувала народна артистка України Оксана Білозір, яка щиро привітала церкву з ювілеєм.

Зі словом настанови до  присутніх звернувся старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, який сказав проповідь на тему «Потрійна сила». Кожній віруючій людині потрібна сила Слова Божого (апостол Павло казав: «я не соромлюсь Євангелії, бо ж вона сила Божа на спасіння»), сила Святого Духа та крові Христової, яка здатна змити всякий гріх. «Сатана знає силу Слова, Духа і Крові, та  найбільше цього боїться. Ціль його зробити нас безсильними, як колись через гріх та непослух зробив безсилим Самсона або Давида. Саме тому ми маємо дбати про освячення, та обновлення у цій Божій силі», – підкреслив Михайло Паночко.

Старший єпископ  вручив пастору Олександру Калабському книгу «Історія  п’ятидесятницького руху в Україні» та пам’ятну медаль присвячену цій ювілейній даті.

З річницею Нетушинську церкву привітали також  пастори з навколишніх населених  пунктів,  у тому числі із сусідньої Рівненської  області, а також представники місцевої влади, які  добре відгукуються про діяльність церкви в місті.

Попередня Як одесити святкували День подяки
Наступна «7 днів на тиждень, 24 години на добу»: відкриття «Сімейного центру» в Брусилові

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У вересні на Житомирщині відбудеться міжнародна міжконфесійна конференція по роботі з дітьми-аутистами (АНОНС)

  З 8 по 10 вересня 2017р. відбуватиметься міжнародна міжконфесійна конференція для батьків дітей з аутизмом та…

Місіонерство

Делегація з України візьме участь у Міжнародній місіонерській конференції у Молдові

26 лютого 2020 року у приміщенні Київського біблійного інституту відбулося

Новини братерства

В Москві відбулося засідання комітету МАХВЄ

З 6 по 8 листопада в Москві проходило засідання комітету Міжнародної Асамблеї християн віри євангельської (МАХВЄ). Російська Церква ХВЄ приймала глав пятидесятнических слов’янських церков СНД і Балтії, Європи і Америки. Церкву християн віри євангельської України на засіданні представляли старший єпископ Михайло Паночко і єпископ Микола Синюк.