Червень 26, 2021 1 987 Переглядів

У НЕДІЛЮ, 27 ЧЕРВНЯ, ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ БРАТЕРСТВА

Початок 20-х років ХХ століття став часом потужного п’ятидесятницького пробудження на українських землях. Що ми, сьогоднішні п’ятидесятники, знаємо про той час? Про які події, імена та долі героїв віри (тавровані  й паплюжені у радянський період), розповідаємо своїм дітям та внукам?

На День братерства, який цього  року  відзначили 27 червня, у громадах  УЦХВЄ по всій Україні звучали лекції, присвячені 100-річчю п’ятидесятницького  пробудження на нашій землі.

Кандидат історичних наук, доктор філософських наук Михайло Мокієнко  та  дослідник історії,  бакалавр богослів᾽я Дмитро Коваль підготували лекцію  «Початок історії п᾽ятидесятництва в Україні».

Дивіться лекцію та діліться з друзями.

«Оповідайте про це синам вашим, а ваші сини своїм дітям, а їхні сини поколінню наступному» Йоіль 1:3

Попередня Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій відзначила 25 років діяльності  
Наступна Форум Християнської відкритої академії відбувся в Острозі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

 В час великих релігійних свят для християн і юдеїв – Воскресіння Христового та Песаха, звертаємося до всіх, від кого це залежить, надати можливість з цієї нагоди представникам релігійних та гуманітарних організацій

Новини братерства

Єпископ Василь Боєчко презентував книгу телевізійних проповідей «вічне джерело»

За 22 роки звучання в телеефірі духовно-просвітницької передачі «Вічне джерело» Василь Боєчко, доктор теології та єпископ ЦХВЄ Львівщини, підготував близько 1100 проповідей. 

Новини братерства

Європа потребує сили Євангелії

МОЛДОВА – 2-4 березня в Кишиневі відбулася Європейська П’ятидесятницька Конференція, що об’єднала національних пятидесятницьких лідерів з близько 30 країн Європи. Тема конференції “Вклад ПЕФ у благовістя в Європі: які форми благовістя найбільш результативні?”