Травень 30, 2015 0 982 Переглядів

30 травня стартував проект «День служіння»

     У непрості для людей часи Церква, як світильник у темряві, має світити яскравіше. «Сьогодні той час, коли любов Христова через віруючих має стати відомою усім людям. Проект «День служіння» покликаний саме для того», – розповідає один з його координаторів, служитель київської церкви ХВЄ «Філадельфія» Валерій Вернер.

     З одного боку мета проекту – замінити традиційне, з комуністичним присмаком, поняття «суботник» (так би мовити, добровільно-примусова праця) новим терміном «День служіння» (це – цілком добровільна  ініціатива християн). З іншого боку – наша мета засвідчити суспільству благодійну роботу церкви. Тобто, показати людям приклад гідний наслідування. Посприяти формуванню в українському суспільстві культури благодійності як такої.

     У рамках проекту, що триватиме протягом літніх місяців (терміни можуть переглядатися),  у сотнях населених пунктів України євангельські церкви проведуть різноманітні соціальні акції: презентації власних благодійних проектів, волонтерські ярмарки, концерти-євангелізації тощо.

     Зокрема на найближчий тиждень заплановано такі заходи:

     30 травня – м. Київ. У парку «Перемоги» з 14:00 до 17:00. Євангельські церкви проведуть благодійний концерт та ярмарок соціальних служінь.

     30 травня – м. Харків. У парку ім. В. Юр’єва з 12.00 до 18.00 на гостей буде чекати насичена програма – три хорові колективи, проповіді, а також, розваги для самих маленьких (діти будуватимуть маленький Ноєв ковчег, робитимуть декоративні вироби для благодійного ярмарку, кошти від якого підуть на потреби військових).

     31 травня – м. Рівне. У парку ім. Т. Шевченка відбудеться  презентація роботи, яку церкви вже провели під егідою «Дня служіння» з початку місяця. А це і прибирання території біля будинків, і допомога міським лікарням, і відправка 1000 тон продуктів на Схід України.

     31 травня – м. Луцьк.  На площі Лесі Українки відбудеться презентація благодійної роботи церков. Також у цей день пройдуть акції  з прибирання міста.

     «Дні служіння» у більшості районних міст Рівненської та Волинської областей заплановані на 1 червня. 

     1 червня – м. Чернівці. Містом пройде хода «За життя», яка завершиться на Соборній площі концертом.

     6 червня – м. Запоріжжя.  У міському парку з 15:00 до 19:00 пройде ярмарок волонтерських ініціатив, творчі флешмоби, майстер-класи для дітей. Крім того, на заході будуть виступати християнські виконавці з патріотичними піснями. Буде презентовано результати волонтерської діяльності серед військових у зоні АТО.

     7 червня – м. Полтава. Акції пройдуть у різних місцях міста. Будуть розставлені палатки, де роздаватимуть інформаційні листівки. Для маленьких полтавчан орендують дитяче містечко, а  дорослим розповідатимуть про соціальну роботу церкви, проведуть євангелізації.

     7 червням. Київ. Відкриття соціального центру на базі церкви «Філадельфія». Сьогодні у новому чотирьохповерховому приміщенні уже мешкають кілька сімей переселенців зі Сходу, а в майбутньому тут буде лікувальний  центр для літніх людей.

     Загалом, подібні соціальні акції проведуть 22 області України.

     Якщо ви член помісної церкви, вболіваєте за долю своєї країни, міста, то поставте собі запитання: «Який внесок у цей проект можу зробити я?» – пропонують організатори.

     На їхнє переконання «День служіння» – це кожен Божий день, коли ви робите добро.

     «Отож, хто знає, як чинити добро, та не чинить, той має гріх!» (Як. 4:17).

1093_1

Попередня М И Р В А М!
Наступна Кузнецовськ: церква у місті атомників пережила духовну зливу

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Олександр Попчук: «Божий план спасіння – це найбільша Реформація»

    У вівторок, 21 лютого, у приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч служителів відділу благовістя ЦХВЄУ. Благовісники з різних регіонів Україну прозвітували про роботу за рік та провели аналіз здобутків.

Новини братерства

День подяки Богові святкували у центрі Івано-Франківська

   Святкове богослужіння з нагоди подяки Богові за врожай  та  євангелізація на Вічевому майдані відбулися 27 вересня у Івано-Франківську.  Церква ХВЄ демонструвала місту культуру вдячності Богові.