Травень 2, 2012 0 954 Переглядів

Глави українських конфесій зустрілись із Прем’єр-міністром та членами Парламенту Канади

Глави та повноважні представники українських Церков і релігійних організацій 24 квітня зустрілись із Прем’єр-міністром Канади Стівеном Гарпером, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Глава канадського уряду привітав делегацію Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій та відзначив її важливу місію, спрямовану на промоцію міжрелігійної злагоди.

Цій зустрічі передувала інша історична подія – Палата Громад Парламенту Канади одноголосно та під овації ухвалила заяву про вшанування сміливих вчинків митрополита Андрея Шептицького, який у роки Другої світової війни врятував від загибелі кілька сотень єврейських дітей, не дивлячись на їх походження та віросповідання.

Свідками ухвалення цього документу стала делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, про що під час засідання оголосив Спікер Парламенту Канади. У відповідь канадські парламентарі привітали керівників українських конфесій оплесками стоячи, висловлюючи подяку за приклад міжконфесійного порозуміння та миру.

Після ознайомлення з роботою Парламенту Канади делегація ВРЦіРО провела офіційний обід за участі низки парламентарів. Предметом обговорення стали канадсько-українські відносини у гуманітарній сфері та зв’язки Української держави з закордонними українцями.

Ввечері в готелі Fairmont Chateau Laurier відбувся офіційний прийом за участі делегації ВРЦіРО, канадських сенаторів Рейнел Андрейчук та Лінди Фрум, голови парламентського Комітету національної безпеки Джеймса Безана, парламентарів Марка Адлєра, Владіслава Лізона та інших.

Під час прийому зі словами вшанування митрополита Шептицького виступив Міністр Канади з питань громадянства, імміграції та мультікультуризму Джейсон Кенні. Окремо він висловив подяку делегації ВРЦіРО та заявив про намір Уряду Канади підтримати ініціативу «Українсько-єврейська зустріч».

Як повідомляв ІРС, напередодні глави українських конфесій провели низку зустрічей у Торонто.

З 22 по 29 квітня делегація Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій відвідує Канаду та США в рамках програми вшанування спадку митрополита Андрея Шептицького.

Попередня ПБС оголошує набір студентів на 2012-2013 навчальний рік
Наступна Делегація Всеукраїнської Ради Церков відвідала музей Голокосту у Вашингтоні

Вам також може сподобатися

Новини братерства

ЗВЕРНЕННЯ Українських Церков і релігійних організацій з приводу іноземної агресії

  Дорогі брати і сестри!  У цей важкий час, коли військові підрозділи Російської Федерації, порушуючи міжнародні та двосторонні угоди, увійшли на суверенну територію України,  ми найперше закликаємо всіх вас…

Церкви в Європі
Новини братерства

Міжнародний фестиваль надії стартує у церкві «Голгофа»

23 листопада о 17.00 у Львові, у приміщенні церкви «Голгофа» (вул. Скрипника, 8), відбудеться перше богослужіння в рамках Міжнародного фестивалю надії – 2014.