Вересень 15, 2016 0 1263 Переглядів

З 15 по 19 вересня у Києві читатиме лекції експерт з історії та теології протестантської Реформації Деріл МакКарті (АНОНС)

      «Східноєвропейська Реформація» – служіння, одним з проектів якого є відомий Східноєвропейський лідерський форум, ще минулого року запровадило новий проект «Відкриті лекції у ВНЗ України».

     Мета його – насаджувати біблійний світогляд серед студентів та викладацького складу українських інститутів і університетів. У 2015р. студенти кількох вишів Києва, Львова, Острога мали унікальну можливість почути лекції відомих християнських спікерів з Європи та Сполучених Штатів Америки.

     15 вересня 2016 року в Києві відбудеться лекція доктора Деріла МакКарті «Як терпіти невдачі успішно». Яка пройде в Національній Академії управління при Президентові України з 9.00 – 12.00 за адресою: м Київ, вул. Ежена Потьє, 20.

     17 вересня Деріл МакКарті буде спікером на конференції «500 років потому: Актуальні уроки Реформації», яка пройде на базі київської церкви «Філадельфія» за адресою: м. Київ, вул. Голосіївська, 57. Час проведення: 11.00-17.00. Вхід вільний.

     19 вересня з 10.00 – 11.40 виступить з лекцією «Тенденції міжнародної освіти» у Львівському Торгово-економічному університеті за адресою: м. Львів, вул. Туган-Барановського, 10, ауд. 212

      Др. Деріл – президент міжнародної академічної організації «Партнерські навчання» (Cooperative Studies). Він захистив докторську дисертацію з організації керівництва в некомерційній сфері Вищої школи Фуллер (Fuller Graduate School) в Каліфорнії. Др. Деріл є визнаним експертом у галузі історії та теології протестантської Реформації, а також віце-президентом Європейського Лідерського Форуму.

     Прес-центр «Служіння Східноєвропейська Реформація»

Попередня Президент підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації»
Наступна Виїзне засідання комітету ЦХВЄУ присвятили темі відкриття нових церков

Вам також може сподобатися

R500

У Полтаві відбулася методично-настановча лекція з питань Реформації

    В місті Полтава 28 січня 2017 в церкві «Нове Життя» відбулася методично-настановча лекція з питань проведення уроків з історії реформації у навчальних закладах.

R500

Президент підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації»

   Президент України підтримав ініціативу Всеукраїнської Ради церков і підписав Указ «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації». Підписання відбулося під час зустрічі з керівниками…

R500

Команда українських богословів взяла учаcть у науковій конференції у Вільнюсі

   «Реформація: історія та сучасність» – під такою назвою 24–25 квітня 2015 року в м. Вільнюс (Литва) пройшла Міжнародна науково-практична конференція.