Січень 23, 2015 0 1300 Переглядів

Державна пенітенціарна служба України поглиблює роботу із церквами

     Законопроект № 1154 щодо регулювання діяльності капеланів, депутати ВР підтримали  у Комітетах напередодні нового року. Поки цей важливий документ  на шляху до остаточного ухвалення, Державна пенітенціарна служба України (ДПтС) поглиблює роботу із церквами.

     20 січня 2015 року в апараті Служби відбулося засідання правління Української міжконфесійної християнської місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі», яка на сьогодні охоплює  представників 12 різних конфесій.

     Як розповів  член правління Місії, відповідальний за розвиток роботи в тюрмах у структурі соціального служіння ЦХВЄУ В’ячеслав Когут, на засіданні  представникам церков було представлено нового голову Державної пенітенціарної служби Володимира Палагнюка. Керівник схвально оцінив роботу церков у місцях позбавлення волі, а також звернувся до членів Місії з проханням приділити більше уваги неповнолітнім засудженим, які утримуються у виховних колоніях, оскільки ця категорія осіб найбільше піддається впливу на формування особистості.

     «Було прийнято рішення поглибити співпрацю церков із ДПтС. Зокрема, домовились проводити спільні засідання кожні три місяці, та здійснювати виїзні засідання», – повідомляє  В’ячеслав Когут.

     Після засідання в апараті Державної пенітенціарної служби України учасники заходу відвідали Київське управління служби та Ірпінський виправний центр № 132. Там представники церков мали можливість оглянути кімнати короткострокових та тривалих побачень, гуртожиток і їдальню для засуджених, а також відвідали православну каплицю, де проводяться служби.

     Продовжилось засідання Правління Місії обговоренням планів на 2015 рік. Зокрема, наступне спільне засідання відбудеться у наприкінці лютого в Управлінні Державної пенітенціарної служби Дніпропетровської області з виїздом до державних виправних колоній №89 та №34.

     Для довідки

     Сьогодні в установах виконання покарань та слідчих ізоляторах налічується 140 храмів, церков і каплиць, відкрито 175 молитовних кімнат. За інформацією, наданою територіальними органами управління, богослужіння постійно відвідують понад 35 тисяч засуджених.

Попередня «Ви, що у Христа хрестилися, у Христа зодягнулися!»
Наступна У церквах ХВЄ оголошено тиждень посту і молитви за ситуацію в Україні

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Одесі церква ХВЄ відкрила дитячий євангелізаційний проект — клуб Fishers, який працюватиме по суботах у парку Космонавтів

У Одеській церкві «Віра, Надія, Любов» стартував дитячий євангелізаційний проєкт

Новини братерства

ІІ Всеукраїнський форум сім’ї: Резолюція представила стратегію захисту родинних цінностей

   15 листопада у Києві відбувся ІІ Всеукраїнський форум сім’ї. У міському будинку вчителя зібралися представники українських церков, науковці, громадські та політичні діячі, щоб обговорити стратегію порятунку традиційної родини.

Новини братерства

Відбулася установча зустріч об’єднання християн-науковців ЦХВЄУ

6 жовтня у приміщенні Львівської богословської семінарії зустрілися християни-науковці з усієї України.
Ініціатором зустрічі став відділ освіти ЦХВЄУ за сприяння першого заступника старшого єпископа Церкви Миколи Синюка.