Листопад 7, 2022 1 396 Переглядів

Як у церквах Вінниччини святкують Дні Подяки

Кожного дня, нам є за що дякувати Богу, але раз на рік, з настанням осені церкви збираються разом для того, щоб подякувати Господу, за всі ті дари, якими Він нас благословляв. Цього року ми сіяли, обробляли й збирали урожай під час війни. Попри всі негаразди, сльози, кровопролиття, ми надзвичайно по-особливому цінуємо той достаток, який маємо у воєнні часи.

Вінницька область – одна з п’яти в Україні, у яких зосереджено найбільше внутрішньо переміщених осіб. Це, безумовно, вплинуло на життя Церкви, яка скерувала своє служіння на допомогу людям, постраждалим від війни.

30 жовтня Свято подяки відзначили у церкві «Христа Спасителя» с. Малі Крушлинці. У цей день зала церкви була вщерть заповнена людьми: крім вірян на служінні були присутні також невоцерковлені жителі села. Лунав спів, проповіді та свідчення про Божі милості. Словом ділилися пресвітери місцевих церков, а також старший пресвітер Вінницького обласного об’єднання УЦХВЄ Василь Любчак. Після зібрання присутні мали добру можливість поспілкуватися за смачним обідом на церковному подвір’ї.

23 жовтня Дякували Господу за врожай у церкві с. Лісове. Служителі ділились актуальним благословенним словом, підбадьорюючи та зміцнюючи у вірі народ. Дякували за хліб та врожай який Господь посилає. Дякували за мир і молились за тих, хто потерпає від війни та лиха.

16 жовтня у центральній церкві «Еммануїл» в м. Вінниці на Свято подяки прийшли близько 300 вірян. Більшість з них – переселенці з різних міст України. Головною темою, що звучала у проповідях, було «Вдячне серце».

Старший пресвітер Василь Любчак під час центральної проповіді зазначив: «Вдячне серце приносить три благословіння: по-перше – вдячність збільшує віру, по-друге – покращує здоров’я, не лише фізичне, а й духовне, та, по-третє – вдячність допомагає нам бути схожими на Ісуса», – наголосив єпископ.

9 жовтня в с. Даньківка на День подяки завітав пресвітер церкви Володимир Байдак, де ділився проповіддю та словом підбадьорення для вірян похилого віку. А також після святкового Богослужіння провідав та благословив вірян, які не мають змоги бувати на служіннях.

2 жовтня відбулося Свято подяки в церкві «Живе Слово» м. Іллінці. На святковому зібранні були присутні гості з навколишніх церков. Завітав на свято також старший пресвітер Василь Любчак. На служінні звучали проповіді, пісні прославлення і подяки, а також молитва подяки за хліб і врожай.

«Нічим не журіться, але в усьому молитвою та благаннями з подякою висловлюйте ваші прохання Богові. І мир Божий, який перевищує всяке розуміння, нехай береже ваші серця і ваші думки в Христі Ісусі…» (до Филип’ян 4: 6-7)

Людмила Байдак.

Попередня У Полтаві віряни різних євангельських церков разом молилися за Україну
Наступна Навчальна програма «Долаючи лихо» триває - приєднуйтесь!

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Скандинавська дитяча місія»: 20 років в Україні

26 жовтня 2012 року у залі обласного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки бракувало вільного місця, адже президент благодійного фонду «Скандинавська дитяча місія» Бо Валенберг (почесний консул України у Швеції), та директор Волинського представництва місії Людмила Лонюк запросили розділити радість свого свята друзів та співпрацівників.

Новини братерства

Святкування ювілею Пересопницького Євангелія у Києві

11 вересня 2011 року в Києві у приміщенні церкви «Філадельфія» відбулося святкове богослужіння присвячене 450-річчю Пересопницького Євангелія. У святкуванні взяли участь вірні київських церков християн віри євангельської, а також запрошені гості з інших міст України.

Новини братерства

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій на підтримку благодійництва та волонтерської діяльності

  Україна переживає один з найважчих моментів своєї історії. Тому зараз в нашому суспільстві як ніколи потрібними є взаємна допомога, підтримка, милосердя та благодійність.