Листопад 17, 2022 0 602 Переглядів

На Полтавщині зростає кількість рукопокладених служителів

Нинішня осінь у церквах Полтавщини стала періодом  рукопокладення служителів. Ще на початку жовтня 2022 року відбулася пам’ятна подія в церкві «Джерело життя» міста Хорол — молилися з рукопокладенням за пастора Андрія Хомича.

Служителі Полтавщини добре знали його батька Миколу Хомича, який ревно ніс служіння пастора у Хорольській церкві від початку її утворення. Однак брат Микола вже у Господа. І те, що саме його син Андрій приймає естафету – це особливе Боже благословіння. Кожен батько-служитель щиро радів би, якби його син продовжив його служіння. Насіння, що рясно сіяв Микола Хомич, сьогодні дає добрий плід.

Рукопокладення звершили старший пресвітер Полтавського  обласного  об’єднання УЦХВЄ Михайло Роман, його заступник Володимир Бобик та пастори Юрій Квачко, Василь Зданевич, Василь Бубка.

У неділю, 30 жовтня 2022 року – місто Глобине: на пасторське служіння був рукопокладений Олександр Музика та на дияконське служіння Олександр Волинець.

Під час богослужіння відзначили величезний вклад у відкриття, становлення та ріст місцевої церкви Олександра Степанюка. Це – місіонер та перший пастор глобинської громади, який понад двадцять років тому разом із сім’єю приїхав на місіонерські поля Полтавщини з міста Вараш Рівненської області.

На початку війни Господь раптово відізвав до Себе Олександра Олександровича, що і стало причиною виборів та рукопокладення нового пастора.

На служіння рукопокладення з‘їхалися гості, служителі з навколишніх та дальніх міст і селищ: з Полтави, Семенівки, Котельви, Оболоні, Пирятина, Супрунівки, деяких інших місць. Загалом більше ніж 20 служителів були присутні у цьому зібранні.

Почергово проповідували священнослужителі, проголошуючи слово Боже, співом служили місцевий хор, група та сольні виконавці.

Завершальну проповідь сказав обласний пресвітер Михайло Роман, взявши за основу слово із Єремії, 3:15: «І дам пастирів вам згідно з серцем Своїм, і вони будуть пасти вас умінням та розумом».

Кульмінацією служіння була молитва і власне сама молитва з рукопокладенням на пасторське і дияконське служіння.

6 листопада  в полтавській церкві «Нове життя» відбулося святкове богослужіння, одним із головних моментів якого рукопокладення служителя Полтавського обласного об‘єднання УЦХВЄ Ігоря Скрипніченка на вчителя-капелана.

У зібранні були гості: Богдан Левицький очільник щойно створеного Департаменту душеопікунства УЦХВЄ, старший пресвітер Харківського обласного об’єднання церков Ілля Герасим разом із заступником Петром Лобойком.

Учасники молодіжного співочого гурту натхненно співали про те, що тільки з Богом стихнуть всі наші болі, тривоги, печалі, тільки з Ісусом – життя.

Служитель церкви «Святої Трійці» з Харкова, Петро Лобойко подякував Богу за місто Полтаву церкви та інші інституції якої стали для багатьох жителів Харкова містом-притулком.

Ілля Герасим висловив подяку Богові, що у нас є причина для радості – Бог зберіг до цього часу наше життя. Він побажав полтавчанам дякували Богу, що не увійшли в розряд тимчасово переміщених осіб, а мають можливість приймати переселенців.

Віктор Вознюк, директор Департаменту освіти УЦХВЄ особисто не зміг бути в зібранні, однак через онлайн-зв’язок висловив своє коротке побажання.

Михайло Роман своєю чергою дав ретельну настанову Ігореві та його дружині (й, відповідно, усім присутнім було корисно слухати слово для духовного збудування).

«Служіння вчителя важливе для церкви, Бог передбачив наперед служіння Ігоря. Саме вчителі формують особистості, так і вчителі в церкві мають особливий вплив і значення» – підкреслив  старший пресвітер.

Завершальним акордом цього зібрання стала власне сама молитва за Ігоря та його дружину Тетяну і їх подальше служіння.

Подяка Богу за те, що Церква Христова на Полтавщині розширюється, зростає та міцніє.

Геннадій Андросов,
Олег Ремінець.

Попередня «Сьогодні лиха багато, а ми вчимось його долати!» - Богдан Левицький
Наступна Пастор Руслан Полікровський: «Ми починали з пошиття підсумків для аптечок, зараз возимо військовим, що потребують - від бронежилетів до авто»

Вам також може сподобатися

Новини регіонів
Новини регіонів
Новини братерства

20 років Миколаївській церкві «Віфанія»

   13-14 вересня церква «Віфанія» м. Миколаєва, де пастором служить В’ячеслав Кравчук, відзначила свій ювілей – 20 років з часу заснування.