Квітень 19, 2022 0 293 Переглядів

«Влада та бізнес бачать Церкву як надійного партнера у волонтерській діяльності» – Михайло Паночко

Понад 600 автобусів та мікроавтобусів евакуювали людей, які збиралися до церков, що за ніч стали евакуаційними центрами. Про це йшлося під час щотижневої робочої онлайн-зустрічі Комітету УЦХВЄ, що пройшла в п’ятницю 15 квітня. У порядку денному були питання служіння Церкви українському народу в час війни.

Підсумки та цифри станом на кінець березня виявили високу активність та жертовність церковних громад для допомоги внутрішньо переміщеним особам та нашим захисникам.

«Приємно чути, що влада та бізнес-структури бачать Церкву як надійного партнера. Церкви завезли 2 тисячі 751 тонну гуманітарних вантажів з-за кордону та зібрали в громадах 6 216 тонн продуктів і товарів першої необхідності, придбали для потреб тероборони, ЗСУ та евакуації 29 мікроавтобусів додатково», – говорить старший єпископ  Михайло Паночко.

Куратор гуманітарного штабу західного регіону УЦХВЄ Іван Білик  поінформував, що  за час війни церкви братерства прийняли транзитом понад 131 тис. тимчасово переміщених осіб, понад 43 тис. людей розмістили на своїх територіях для тимчасового проживання. Щоденно церкви харчують майже 37 тисяч осіб.

Учасники засідання підтримали пропозицію оголосити тиждень молитви та посту перед Господом за припинення війни протягом 18-24 квітня.

Попередня «П’ятидесятницькі церкви Польщі ревно моляться за Україну» - єпископ Марек Камінський
Наступна Михайло Паночко закликав керівництво ООН до рішучих дій, спрямованих на зупинення війни

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко привітав Асамблеї Божі США із 100-річчям

   Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко надіслав вітання суперінтенденту Асамблей Божих США Джорджу Вуду з нагоди 100 річного ювілею найбільшої п’ятидесятницької Церкви Сполучених Штатів Америки. Урочисті заходи…

Новини братерства

В українських церквах Польщі та Німеччини рукопоклали на служіння пресвітерів і дияконів  

6-9 грудня  старший єпископ Михайло Паночко та єпископ Юрій Веремій,

Новини братерства

49 людей прийняли святе водне хрещення в Івано-Франківську

30 червня 2012 року на березі р. Бистриці Надвірнянської церква ХВЄ м. Івано-Франківська провела святкове богослужіння.