Квітень 17, 2022 0 492 Переглядів

«П’ятидесятницькі церкви Польщі ревно моляться за Україну» – єпископ Марек Камінський

12 квітня до України з робочим візитом приїхав єпископ Церкви П’ятидесятників Польщі (Kościół Zielonoświątkowców w RP) Марек Камінський. Він зустрівся  із старшим єпископом УЦХВЄ Михайлом Паночком в його приймальні  на базі церкви «Голгофа» у Львові. А також передав допомогу для українських волонтерів, вірних п’ятидесятницьких церков.

Серед вантажу, що польський єпископ доставив до Львова, були продукти харчування та надувні матраци, які так потрібні церквам, що приймають у себе вимушених переселенців. Крім того, Марек Камінський передав кошти на забезпечення найбільш нагальних потреб у служінні християн, які мужньо, вдень і вночі, вивозять людей з-під обстрілів, доставляють гуманітарну допомогу та приймають вимушених переселенців у своїх церквах і домівках.

Польський єпископ повідомив, що п’ятидесятницькі церкви у Польщі ревно моляться за Україну, а також демонструють свою підтримку на ділі, приймаючи біженців.  Надають українцям дах над головою, стіл та духовну підтримку.

Михайло Паночко зі свого боку поінформував Марека Камінського про  поточну ситуацію в Україні та  про роботу Гуманітарного штабу  УЦХВЄ, який координує потоки великих  гуманітарних вантажів, що надходять з-закордону або  збираються на місцях.  Він також  подякував своєму польському колезі за безпрецедентну підтримку у час війни.

Попередня Звернення ВРЦіРО щодо безпеки під час вшанування релігійних свят
Наступна «Влада та бізнес бачать Церкву як надійного партнера у волонтерській діяльності» - Михайло Паночко

Вам також може сподобатися

Новини

Нобелівську премію миру знову отримав п’ятидесятник із Африканського континенту

Другий рік поспіль Нобелівська премія миру вручається представнику п’ятидесятницької Церкви!

Новини

6 запитань Всеукраїнської Ради Церков до кандидатів у депутати

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій просить усіх учасників парламентських

Новини

На Тернопільщині з’явилося нове євангелізаційне видання

Так історично склалося, що саме з Тернопільської області України вийшли