Лютий 6, 2020 0 1768 Переглядів

На Дніпропетровщині нині будуємо дев’ять Домів молитви, останнім часом заснували нову місіонерську точку» – Михайло Мокієнко

Понад  двісті делегатів із церков Дніпропетровської області зібралися 1 лютого у м. Томаківка, в церкві «Відродження», де відбулася річна звітна конференція обласного об’єднання УЦХВЄ.

Серед  тем, що обговорювались цього дня – фінансове служіння віруючих людей як у церкві, так і в особистому житті, її підняв голова Департаменту освіти братерства Віктор Вознюк. Тему  душеопікунства підняв перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок. У своїй проповіді він зосередив увагу на тому, як створити атмосферу, щоб люди у церкві з легкістю відкривалися служителю-душеопікуну, щоб це служіння стабільно розвивалося.

Як розповів старший пресвітер  Дніпропетровщини Михайло Мокієнко, на сьогодні в області діє 71 церква, 50 з них має юридичний статус. Зібрання регулярно відвідують майже 5,5 тис. вірян.

«Останній рік для наших церков був досить насиченим. В області з успіхом проводяться  дитячі табори, триває робота за програмою «400 церков за п’ять років», розвивається соціальне служіння, зокрема такий новий напрямок як військове та поліцейське капеланство. Нині на Дніпропетровщині будується дев’ять Домів молитви, останнім часом заснували нову місіонерську точку в с. Котовка Магдалинівського району» –  повідомляє Михайло  Михайлович.

Традиційно в області  проводять щорічний молодіжний фестиваль «Велика родина», що проходить у мальовничому куточку на березі ріки Орель поблизу смт Царичанка, та проводиться чимало іншої роботи.

На конференцію, яка пройшла у гарній дружній атмосфері, завітали представники місцевої влади, голова Томаківської селищної об’єднаної територіальної громади Іван Калашник та голова Томаківської РДА Євген Євтушенко.

Також були представники Східного відділення Українського Біблійного Товариства, які залучили до проекту «Всеукраїнське переписування Біблії» близько 80 осіб. Одне з видавництв представило учасникам конференції  свою християнську  літературу.


 

Попередня «Трудова міграція – одна з причин відтоку людей з церков у Запорізькій області» - Андрій Лисенко
Наступна Місія «Голос надії» шукає дизайнера для оновлення дизайну емблеми

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Кропивницькому віряни п’ятидесятницьких церков приймають переселенців у своїх домівках

Останні пів року Кіровоградська область, яка знаходиться майже в самому

Новини братерства

У березні київські церкви розпочали низку водних хрещень (ФОТО)

Два тижні поспіль Київські церкви проводять водні хрещення. Так, у

Новини регіонів

У селі Бортків на Львівщині відсвяткували  90-річчя церкви (ФОТО)

Осінь – час збирання врожаю та підведення підсумків. 2 вересня