Червень 21, 2022 0 805 Переглядів

«Не бійся! Бог з нами!» – нотатки з педради Департаменту служіння дітям та підліткам УЦХВЄ

З 14 по 16 червня 2022 р. відбулася розширена педрада працівників Департаменту служіння дітям та підліткам УЦХВЄ. Понад тридцять працівників змогли приїхати в Карпати, щоб виділити час для спільних молитов і спілкування, та обговорити можливості для служіння дітям в нашій державі. Дякуємо Богові, бо під час війни в Україні, з Божої ласки,  ми мали мирний час для навчання, спілкування, обміну досвідом і душеопікунства.

Так, сестри Інна Алконова та Оксана Ярошенко, розповідали про  тренінги для дітей з посттравматичним синдромом після війни та ділилися досвідом про навчання,  який вони отримали в Польщі. Протягом тижня сестри проходили навчання за програмою для дітей та особисто отримували душеопікунську допомогу від  викладачів. А для учасників педради вони  презентували програму дітям, яку плануємо використовувати під час проведення літніх таборів для дітей в Україні.

Інна Алконова цікаво викладала тему «Душеопікунство», ознайомивши служителів з різними методиками для проведення душеопікунських зустрічей з колегами, друзями та дітьми.

Досить гарними ідеями поділилися сестра Галина Риба-Ганнусин, коли презентувала програму для проведення християнських таборів «Хоробре серце».

Пастор Валентин Ярошенко змістовно і доступно для слухачів викладав тему «Конфліктологія». Учасники мали можливість поставити запитання викладачу щодо теми та подискутувати навколо піднятих понять.

Особливим благословінням для учасників були молитви та проповіді єпископа Ростислава Мураха з Хмельниччини. Теми проповідей торкалися сьогодення, а служителі мали можливість отримати відповіді на запитання, що їх хвилюють. Пастор Ростислав Мурах служив для присутніх як душеопікун  та наставник.

Також, варто зауважити, ще й той факт, що Карпати мають терапевтичний та оздоровчий  вплив на людей через прекрасне Боже творіння та Божу присутність. Протягом трьох днів, учасники педради спільно молилися, співали, спілкувалися та давали поради один одному, як  проходити цей непростий період в Україні. І, найголовніше, усі підбадьорилися та налаштувалися на майбутнє служіння  дітям.

Молимося, щоб Дух Святий використовував нас для Його слави, та зберігаємо в серці посил від представленої програми для таборів на тему: «Не бійся!» та «Хоробре серце». Адже, Господь говорить до нас: «Не бійся, з тобою бо Я, і не озирайся, бо Я Бог твій» (Іс.41:13) та закликає: «Чи ж не наказав я Тобі: будь сильний та відважний?» (І.Нав.1:9).

Тож, на закінчення зустрічі,  всі присутні молилися й говорили: «Господи, ми дякуємо Тобі, що Ти поруч та бачимо чуда Твої у нашому житті».

Директор департаменту Лариса МУРАХ

Попередня На Волині дорослі й діти докладають рук і серця, щоб допомогти людям, які постраждали внаслідок війни
Наступна Вийшов друком черговий випуск журналу «Благовісник»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Києві завершилася перша сесія десятої Школи «Агапе»

19 жовтня завершилася тижнева сесія десятої Біблійної школи «Агапе», що пройшла на базі Київського Біблійного інституту. Цього року на навчання приїхало більш як 30 студентів: п’ятеро з Білорусі, один з Росії, всі інші – з різних куточків України. Це люди, які на практиці знають що таке робота з дітьми-сиротами.

Новини братерства

Михайло Паночко: «МалинФест – це рух реформації молодих сердець»  

4 липня 2018 року розпочав роботу ХХІ з’їзд п’ятидесятницької молоді

Новини братерства

Міносвіти внесе зміни до навчальних планів з етики та предметів духовно-морального спрямування

  Завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк взяв участь у засіданні Громадської ради з питань співпраці з Церквами і релігійними організаціями при Міністерстві освіти і науки України, що відбулося 2 квітня в Києві.