Червень 24, 2022 0 643 Переглядів

Вийшов друком черговий випуск журналу «Благовісник»

Вийшов друком спарений (1-2 номери) випуск журналу «Благовісник». Він присвячений найбільш актуальній та найболючішій на сьогодні темі: війні в Україні. Тема номера: «Блага Вістка в часи війни».

Переважна більшість матеріалів безпосередньо пов’язана з цією темою. Церква, яка є невід’ємною частиною суспільства не може стояти осторонь тих процесів, які відбуваються всередині нього. Вона повинна реагувати на виклики сьогодення.

Розпочинається номер коротким матеріалом, присвяченим хорошій новині — саме у цьому році журналу «Благовісник» виповнюється 30 років.

«Воєнна» підбірка розпочинається спеціальним інтерв’ю зі старшим єпископом УЦХВЄ Михайлом Паночком, у якому він говорить про те, як Церква ХВЄ відреагувала на війну в нашій країні.

Як війна вплинула на церкву, які виклики стоять перед віруючими, як їм жити і служити у нових умовах — про це у матеріалах Анатолія Кібукевича «Блага вістка в часи війни», Миколи Романюка «Уроки російсько-української війни для християн», Васила Попудника «Чи прощати звірства Росії?», Дмитра Довбуша «Війна запитала: «Хто ти?», та інших.

Журнал пропонує інтерв’ю зі служителем Олександром Гончаровим «Ніколи не думав, що доведеться взяти зброю», свідчення очевидців війни, волонтерів, капеланів. Читач також зможе ознайомитися зі служінням працівників місії «Голос надії» в умовах війни.

Піднімаються такі актуальні проблеми як служіння біженцям, допомога людям, яких психологічно зламала війна, реакція на поведінку російських християн, які підтримують війну.

В історичній рубриці читач зможе ознайомитися з історією Маковеїв, які зі зброєю в руках боролися за рідну землю проти окупантів.

Окрім тематичних матеріалів у журналі публікуються статті про служіння пророків, стаття Миколи Синюка «Ознаки духовної зрілості», спогади про служіння та переслідування віруючих у Радянському Союзі, свідчення Світлани Кучеренко.

Поетична рубрика також присвячена темі російсько-української війни — у неї входять поезії, написані в останні місяці.

Більш детально з номером можна ознайомитися на сайті журналу.

Попередня «Не бійся! Бог з нами!» - нотатки з педради Департаменту служіння дітям та підліткам УЦХВЄ
Наступна При ратифікації Стамбульської конвенції не було дотримано обіцянку провести належне громадське обговорення -ВРЦіРО

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рішення Комітету Української Церкви Християн Віри Євангельської від 5 березня 2020р.

Комітет УЦХВЄ проаналізував інформацію щодо поведінки ст. пастора церкви «Скинія»

Служіння людям з порушеннями слуху

Відділ праці з глухими УЦХВЄ презентував переклад Біблії мовою жестів

26 травня в Києві пройшла презентація унікального проекту – «Біблія мовою жестів». На захід з`їхалися гості з багатьох регіонів України. Серед них: працівники та керівники відділів по роботі з глухими людьми, освітяни, слабочуючі люди та їхні друзі…

Молодіжне служіння

На Тернопільщині учасники обласної молодіжної конференції розважали над питанням – у чому сила християнина?

Просторий  і затишний Дім молитви старовинного містечка Кременець, що на