Червень 24, 2022 1 730 Переглядів

Вийшов друком черговий випуск журналу «Благовісник»

Вийшов друком спарений (1-2 номери) випуск журналу «Благовісник». Він присвячений найбільш актуальній та найболючішій на сьогодні темі: війні в Україні. Тема номера: «Блага Вістка в часи війни».

Переважна більшість матеріалів безпосередньо пов’язана з цією темою. Церква, яка є невід’ємною частиною суспільства не може стояти осторонь тих процесів, які відбуваються всередині нього. Вона повинна реагувати на виклики сьогодення.

Розпочинається номер коротким матеріалом, присвяченим хорошій новині — саме у цьому році журналу «Благовісник» виповнюється 30 років.

«Воєнна» підбірка розпочинається спеціальним інтерв’ю зі старшим єпископом УЦХВЄ Михайлом Паночком, у якому він говорить про те, як Церква ХВЄ відреагувала на війну в нашій країні.

Як війна вплинула на церкву, які виклики стоять перед віруючими, як їм жити і служити у нових умовах — про це у матеріалах Анатолія Кібукевича «Блага вістка в часи війни», Миколи Романюка «Уроки російсько-української війни для християн», Васила Попудника «Чи прощати звірства Росії?», Дмитра Довбуша «Війна запитала: «Хто ти?», та інших.

Журнал пропонує інтерв’ю зі служителем Олександром Гончаровим «Ніколи не думав, що доведеться взяти зброю», свідчення очевидців війни, волонтерів, капеланів. Читач також зможе ознайомитися зі служінням працівників місії «Голос надії» в умовах війни.

Піднімаються такі актуальні проблеми як служіння біженцям, допомога людям, яких психологічно зламала війна, реакція на поведінку російських християн, які підтримують війну.

В історичній рубриці читач зможе ознайомитися з історією Маковеїв, які зі зброєю в руках боролися за рідну землю проти окупантів.

Окрім тематичних матеріалів у журналі публікуються статті про служіння пророків, стаття Миколи Синюка «Ознаки духовної зрілості», спогади про служіння та переслідування віруючих у Радянському Союзі, свідчення Світлани Кучеренко.

Поетична рубрика також присвячена темі російсько-української війни — у неї входять поезії, написані в останні місяці.

Більш детально з номером можна ознайомитися на сайті журналу.

Попередня «Не бійся! Бог з нами!» - нотатки з педради Департаменту служіння дітям та підліткам УЦХВЄ
Наступна При ратифікації Стамбульської конвенції не було дотримано обіцянку провести належне громадське обговорення -ВРЦіРО

Вам також може сподобатися

Новини братерства

13 жовтня – День молитви за сліпих

Молитву приурочено до міжнародного Дня білої тростини, який у світі відзначають 15 жовтня. В Україні живе близько 200 тисяч інвалідів по зору. І це окремий народ! Люди, які знаходяться у духовній ізоляції, хоча живуть поруч із нами.

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ обговорив з директором Іnternational Aid Trust перспективи подальшої співпраці

2 жовтня 2012 року старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Степанович Паночко провів зустріч з Бернардом Кокером…

Новини братерства

В Острозькій академії встановили черговий рекорд України, прочитавши молитву «Отче Наш» на 24 мовах

Під час відкриття Всеукраїнської олімпіади «Юні знавці Біблії», яка відбулася 27-28 квітня 2017р. у Національному університеті «Острозька академія» сталася унікальна подія…