Жовтень 14, 2021 0 577 Переглядів

Жіночий молитовний сніданок провели сестри в Тернополі  

Особливе служіння, молитовний сестринський сніданок, відбулося 9 жовтня у Першій ЦХВЄ м. Тернополя, що по вулиці Квітова, 19.

Ініціаторами та організаторами служіння стала група матусь місцевої церкви – сестри Надія Логвись, Людмила Данько та Віталіна Кравчук. Таке служіння в Тернопільській області відбулося вперше. На нього прибуло близько ста сестер з різних церков обласного центру.

В програмі сніданку, ведучою якого  була  Ірина Гира, сестри мали час свідчень про різні сезони у житті жінки: незаміжня, декрет, жінка в бізнесі, вдівство, хвороба, свекруха і невістка, домогосподарка. Як пережити кожен сезон і при цьому бути задоволеною?! Сестри підбадьорювали одна одну, нагадуючи, що з Богом можна гідно пройти будь-який, сезон, незалежно від того, радісний він чи сповнений смутку.

Була надзвичайно тепла атмосфера, в очах багатьох не раз бриніла сльоза. За розмовами і молитвами геть непомітно збігло чотири години. Сестрам було так важливо почути, що кожна з них не одна у своїй порі, поруч з нею багато тих, котрі проходять схожі обставини та готові в потрібний момент підбадьорити.

«Мені дуже сподобалося це служіння. Свідчення завжди дуже цінні, бо це практичний досвід і це збудовує та зміцнює нас», – каже Наталія Семенчук, вчитель недільної школи місцевої церкви.

«Сьогодні мали прекрасний ранок, який благословив Бог. Тема була дуже проста, але така життєва – мій сезон. Кожна з нас проживає різні сезони, але Бог хоче, щоб кожен з цих періодів ми проходили з радістю і вдячністю, а не просто чекали, мовляв, «ось Він пошле все потрібне – чоловіка, дітей, забере проблеми – і тоді я стану щасливою». Бо вся повнота радості не в вищеперерахованих речах, а в Ньому і тільки в Ньому», – ділиться Анастасія Козак, з Тернопільської церкви по вул. Довженка, 4.

Попередня Криворізька церква «Вефіль» відсвяткувала віковий ювілей
Наступна Будуємо мости, а не стіни! – слоган осінньої конференції дитячих служителів Рівненщини

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Президентом Міжнародної Асамблеї християн віри євангельської обрано польського єпископа Марека Камінського

12-14 листопада 2014 року, у Варшаві  відбулася конференція Міжнародної Асамблеї християн віри євангельської (МАХВЄ). Уперше в історії  Асамблеї…

Новини братерства

Євангельські Церкви висловили подяку Президенту та депутатам за заборону пропаганди цигарок

Представники євангельських Церков підтримали ухвалення Закону України №3778-VI про заборону реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів.

Новини братерства

Лідери церков запрошують долучитися до Національного дня молитви за Україну (ВІДЕО)

 Багатотисячна молитва християн різних конфесій і деномінацій відбудеться 27 травня 2017 у Палаці спорту в м. Києві. Початок о 17:00