Жовтень 13, 2021 0 1420 Переглядів

Криворізька церква «Вефіль» відсвяткувала віковий ювілей

У Кривому Розі в неділю, 10 жовтня, церква «Вефіль» святкувала своє 100-річчя. Як виявилося, це визначна подія для всіх євангельських християн міста.

Святкова атмосфера відчувалася вже біля Дому молитви – на зібрання поспішали і члени місцевої громади, й численні гості з інших церков. Адже, фактично, церква «Вефіль», пастором якої з 1995 року служить Віктор Степанченко, стала «матір’ю» багатьох церков християн віри євангельської у Кривому Розі й околицях.

Серед гостей було чимало пасторів та служителів з інших церков. Привітати церкву з таким поважним ювілеєм приїхав перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок. Від обласного об’єднання «іменинницю» вітав заступник старшого пресвітера Дніпропетровського обласного об’єднання церков ХВЄ Павло Дігтяр.

Особливо приємно було бачити на святі представника родинної пасторської династії Анатолія Трюхана, який у 2000 році перейняв «пасторську естафету» від свого батька, Івана Даниловича, а той у 1970 році – від свого батька, Данила Афанасійовича, служителя церкви з 1941 року. Сьогодні Анатолію Івановичу активно допомагають у служінні не лише син Олександр – диякон церкви, але й 12-річний онук Назарчик.

Як і на кожному дні народження, було багато подарунків і звичайно ж – гостина. І за все слава Всемогутньому Богові!

Фото люб’язно надані учасниками святкування Віктором та Людмилою Степанченко.

Попередня Діти та підлітки з Чернівецької області пізнавали Христа під час відпочинку на Прикарпатті
Наступна Жіночий молитовний сніданок провели сестри в Тернополі  

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Анатолій Козачок: «Давайте цей тиждень проведемо в пості і молитві»

  У неділю 2 березня на Майдані Незалежності відбулося Народне віче, основною темою якого стало збереження територіальної цілісності України. До присутніх звернувся старший пресвітер об’єднання ЦХВЄУ в м. Києві, пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок.

Новини братерства

В навчальних закладах ЦХВЄУ життя вирує навіть влітку

Літні канікули – найзручніший час для поїздок, можливість послужити в різних церквах, а також розповісти про життя та роботу Полтавської Богословської Семінарії.

Новини братерства

Міжнародна місіонерська школа готує 25 нових місіонерів

5 червня 2012 року на базі Київського Біблійного інституту розпочалась Міжнародна місіонерська школа, яку організувала місія «Світло для народів» спільно з місіонерським та євангелізаційним відділами Церкви ХВЄ України.