Жовтень 13, 2021 0 1552 Переглядів

Криворізька церква «Вефіль» відсвяткувала віковий ювілей

У Кривому Розі в неділю, 10 жовтня, церква «Вефіль» святкувала своє 100-річчя. Як виявилося, це визначна подія для всіх євангельських християн міста.

Святкова атмосфера відчувалася вже біля Дому молитви – на зібрання поспішали і члени місцевої громади, й численні гості з інших церков. Адже, фактично, церква «Вефіль», пастором якої з 1995 року служить Віктор Степанченко, стала «матір’ю» багатьох церков християн віри євангельської у Кривому Розі й околицях.

Серед гостей було чимало пасторів та служителів з інших церков. Привітати церкву з таким поважним ювілеєм приїхав перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок. Від обласного об’єднання «іменинницю» вітав заступник старшого пресвітера Дніпропетровського обласного об’єднання церков ХВЄ Павло Дігтяр.

Особливо приємно було бачити на святі представника родинної пасторської династії Анатолія Трюхана, який у 2000 році перейняв «пасторську естафету» від свого батька, Івана Даниловича, а той у 1970 році – від свого батька, Данила Афанасійовича, служителя церкви з 1941 року. Сьогодні Анатолію Івановичу активно допомагають у служінні не лише син Олександр – диякон церкви, але й 12-річний онук Назарчик.

Як і на кожному дні народження, було багато подарунків і звичайно ж – гостина. І за все слава Всемогутньому Богові!

Фото люб’язно надані учасниками святкування Віктором та Людмилою Степанченко.

Попередня Діти та підлітки з Чернівецької області пізнавали Христа під час відпочинку на Прикарпатті
Наступна Жіночий молитовний сніданок провели сестри в Тернополі  

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У Кропивницькому віряни п’ятидесятницьких церков приймають переселенців у своїх домівках

Останні пів року Кіровоградська область, яка знаходиться майже в самому

Новини братерства

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій на підтримку благодійництва та волонтерської діяльності

  Україна переживає один з найважчих моментів своєї історії. Тому зараз в нашому суспільстві як ніколи потрібними є взаємна допомога, підтримка, милосердя та благодійність.

Новини братерства

Медичне обладнання на суму понад $800 тис. передали церкви християн віри євангельської США лікарям Головного військового клінічного госпіталю України

    Урочиста церемонія передачі медичного обладнання, наданого українською євангельською діаспорою США…