Жовтень 9, 2021 0 421 Переглядів

Діти та підлітки з Чернівецької області пізнавали Христа під час відпочинку на Прикарпатті

Time Line – під такою назвою команди дитячих служителів «Вісник Радості» і Jesus for you з Чернівецької області провели стаціонарний табір для дітей та підлітків 7-16 років в селі Заріччя Надвірнянського району Івано-Франківській області.

У таборі відпочивало 150 вихованців, для них служили 25 членів команди. Діти мали 7 днів духовного навчання і активного відпочинку. Вони досліджували життя біблійних героїв: як їх вибір вплинув на формування історії людства, а також як кожна дитина може вплинути на майбутню історії нашого життя. Гімном табору стала пісня «Життя – не життя без Ісуса Христа».

Також у таборі діти та підлітки мали особистий час читання Біблії та багато часу для відпочинку. Четвертий день для всього табору став знаменним. «Для чого все це?»-такою була тема того дня. Словом ділились лідери Валерій Штерма (він розповів особисту історію покаяння) та Мар’яна Коропчук.

Результатом табору стало те, що 80 дітей прийняли Ісуса у своє серце. 15 отримали хрещення Духом Святим. Як пізніше сказала учасниця табору Вікторія: « Я не ніколи думала, що так весело і цікаво можна проводити час».

На закінчення табору для всіх учасників підготували святковий торт та багато смаколиків.

Анна Мосоряк, координатор табору Time Line

Попередня Зустріч в Домі молитви із вчителями загальноосвітніх сільських шкіл
Наступна Криворізька церква «Вефіль» відсвяткувала віковий ювілей

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Служіння дітям і підліткам

У Чернівцях відбулася міжобласна підліткова конференція

13-14 жовтня 2018 року  у церкві «Вефіль» м. Чернівці  відбулася

Служіння дітям і підліткам

На Рівненщині 60 студентів пройшли навчання для вчителів недільної школи

26 липня в с. Морочне, що на Рівненщині, відбулось урочисте зібрання з нагоди випуску вчителів недільної школи Зарічненського району. Шістдесят студентів отримали сертифікати,