Жовтень 5, 2021 1 671 Переглядів

Зустріч в Домі молитви із вчителями загальноосвітніх сільських шкіл

1 жовтня  з нагоди Дня вчителя в Домі молитви с. Новаки Лубенського району на Полтавщині відбулась євангелізаційна зустріч із педагогами шкіл с. Ісківці та с. Новаки.

На цей захід відгукнулися і прийшли більше, як 30 вчителів. Переважна більшість з них вперше переступили поріг Дому молитви, де із задоволенням слухали Боже Слово. Ініціатором цієї зустрічі був пастор церкви В’ячеслав Рабовлюк та місіонери, які працюють у селі.

Для вчителів приготували гостинний стіл, співом служив гурт «Світло правди» з Рівненщини, проповідував пастор-євангеліст Володимир Бобик. Гостям продемонстрували відеофільм про роботу християнських наметових таборів та інших церковних заходів для сільських дітей та молоді. В сюжет фільму були включені подяки вчителям від їхніх учнів, які цього року відпочивали у християнських  таборах.

Цікаво, що багатодітна сім’я Рабовлюків є гарним прикладом для односельців. Пастора В’ячеслава  поважають освітяни за активність і небайдуже ставлення. Свого часу, щоб у селі Ісківці не закрили школу, він перевів доньку із села Новаки (де вони мешкають) до школи в Ісківці. Освітяни зробили подарунок  подружжю Рабовлюків з нагоди 25-річчя їхнього сімейного життя, а вони своєю чергою щиро подякували учителям за вагомий добрий внесок в освіту їхніх дітей.

Служителі церкви звершили молитву благословення за усіх освітян, роздали вчителям невеличкі подарунки. Ми живемо в особливому часі! Слава Ісусу Христу!

Геннадій Андросов.

Попередня «Сьогодні ми бачимо потужну духовну диверсію – зменшити та зруйнувати сім’ю» - Михайло Паночко
Наступна Діти та підлітки з Чернівецької області пізнавали Христа під час відпочинку на Прикарпатті

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Старший єпископ надіслав відкритого листа членам Міжнародної Асамблеї ХВЄ про ситуацію на Сході України

     «Ніхто з нас ще півроку тому не міг навіть подумати, що в двох областях на сході України спалахне страшне полум’я війни, – йдеться листі. –  Саме євангельські церкви опинилися в епіцентрі конфлікту…

Новини братерства

Церква села Карпилівка привітала свого пастора з ювілеєм

11 березня 2012року у церкві села Карпилівка Рокитнівського району (Рівненщина) пройшло особливе служіння: цього дня односельці, друзі та служителі вітали пастора місцевої церкви Володимира Дмитровича Бричку з 30-річчям пастирського служіння.

Новини братерства

На Житомирщині відбудеться XV фестиваль молоді ЦХВЄУ

Більше 3 тисяч молоді Церкви християн віри євангельської України збереться 5-12 липня 2012 року в молодіжному таборі «Юність», що в Житомирській області поблизу м. Малина.