Жовтень 9, 2013 0 871 Переглядів

13 жовтня – День молитви за сліпих

     Молитву приурочено до міжнародного Дня білої тростини, який у світі відзначають 15 жовтня. В Україні живе близько 200 тисяч інвалідів по зору. І це окремий народ! Люди, які знаходяться у духовній ізоляції, хоча живуть поруч із нами.

     Підтримати їх намагаються різні соціальні та християнські організації. Одна з них – ВХМТ «Служіння незрячим», співробітники якої безкоштовно забезпечують незрячих людей спеціальними тростинами аудіотехнікою, надсилають християнську літературу, Біблію та проповіді в аудіо-форматі. А також проводять душеопікунську роботу.

     З практики служіння відомо, що проповідь Євангелія для сліпих є ефективною, перш за все, якщо її проводити на підприємствах, у школах-інтернатах та інших організаціях системи Товариства Сліпих. Але, можливо, і поряд з вами, в полі вашого зору є незрячі люди, на яких ви хочете впливати. Молитва і спільне служіння християн  допоможе поширювати Царство Небесне і серед незрячих людей.

     Координати ВХМТ «Служіння Незрячим». Адреса: а/я 20, Київ, Україна, 02089, Тел.: (044) 592-61-96, 067-402-66-17. Email: slepoy.net@gmail.com

Попередня Регіональна молодіжна конференція: Бог навчає вибирати правильно
Наступна П’ятидесятники Європи вітають учасників Конгресу. Лист-вітання Pentecostal European Fellowship

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко зустрівся з релігієзнавцями: розмовляли про приклад Греції, євангельські цінності та геополітику

   24 лютого 2015 року на запрошення керівництва і викладацького складу Інституту філософії ім. Г.С.Сковороди, старший єпископом…

Новини братерства
Новини братерства

Комюніке засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 22.01.2014 р.

  У зв’язку з останніми подіями в Україні, 22 січня 2014 року відбулося екстрене засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО).