Жовтень 9, 2013 0 839 Переглядів

13 жовтня – День молитви за сліпих

     Молитву приурочено до міжнародного Дня білої тростини, який у світі відзначають 15 жовтня. В Україні живе близько 200 тисяч інвалідів по зору. І це окремий народ! Люди, які знаходяться у духовній ізоляції, хоча живуть поруч із нами.

     Підтримати їх намагаються різні соціальні та християнські організації. Одна з них – ВХМТ «Служіння незрячим», співробітники якої безкоштовно забезпечують незрячих людей спеціальними тростинами аудіотехнікою, надсилають християнську літературу, Біблію та проповіді в аудіо-форматі. А також проводять душеопікунську роботу.

     З практики служіння відомо, що проповідь Євангелія для сліпих є ефективною, перш за все, якщо її проводити на підприємствах, у школах-інтернатах та інших організаціях системи Товариства Сліпих. Але, можливо, і поряд з вами, в полі вашого зору є незрячі люди, на яких ви хочете впливати. Молитва і спільне служіння християн  допоможе поширювати Царство Небесне і серед незрячих людей.

     Координати ВХМТ «Служіння Незрячим». Адреса: а/я 20, Київ, Україна, 02089, Тел.: (044) 592-61-96, 067-402-66-17. Email: slepoy.net@gmail.com

Попередня Регіональна молодіжна конференція: Бог навчає вибирати правильно
Наступна П’ятидесятники Європи вітають учасників Конгресу. Лист-вітання Pentecostal European Fellowship

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рівненщина готується до Фестивалю надії, у рамках якого проведено семінар для пасторів з учнівства та душеопікунства

     У місті Рівному 31 січня зібралися близько 250 пасторів та лідерів євангельських церков на семінар з учнівства та душеопікунства.

Новини братерства

Пам’ятайте наставників ваших: відійшов у вічність єпископ Володимир Бровка

24 жовтня відійшов до вічних осель Бровка Володимир Іванович, старший

Новини братерства

Відкрито четвертий набір до Міжнародної місіонерської школи

 З 1 червня по 21 серпня 2015 року стартує спільний проект Київського Біблійного інституту та місії «Світло для народів» (Швеція) – Міжнародна місіонерська школа. Вже вчетверте  молоді служителі Церкви християн віри євангельської України та зарубіжжя будуть здобувати освіту, мета якої…