Жовтень 2, 2021 0 357 Переглядів

«Сьогодні ми бачимо потужну духовну диверсію – зменшити та зруйнувати сім’ю» – Михайло Паночко

30 вересня, в рамках візиту Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій на Рівненщину, відбулася зустріч з багатодітними сім’ями області.

Як відомо, Рівненська область має найбільший приріст населення, а кількість багатодітних родин, навіть в одному населеному пункті може вимірюватися сотнями.

За словами старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка сімейні цінності в Україні знаходяться під серйозною загрозою. «Ми сьогодні сказали в присутності науковців, міністрів, депутатів ВРУ, під час зустрічі в Острозькій академії, що крім диверсії політичної, економічної, територіальної, ми бачимо потужну духовну диверсію – зменшити та зруйнувати сім’ю. І консолідовано заявили: будемо стояти на захисті сім’ї, як здорової клітини здорового суспільства. Нема сім’ї – нема суспільства», – підкреслив старший єпископ.

За його словами, чиновники розуміють, що прийняти закон про соціальну допомогу – це одне, а підтримати сім’ю, дати їй правильний напрямок – прерогатива церкви. «Тому сьогодні можновладці звернулися до Ради Церков за співпрацею щодо підтримки сім’ї, зокрема в питанні народження дітей», – прокоментував Михайло Степанович.

Учасники зустрічі обговорили низку питань щодо  загроз гендерної ідеології та надали свої  пропозицій стосовно сімейної політики, що знайшли своє відображення в Резолюції ВРЦіРО,  щодо необхідності розробки державної сімейної політики.

Попередня Рада Церков прийняла резолюцію щодо розробки державної сімейної політики
Наступна Криворізька церква «Вефіль» відсвяткувала віковий ювілей

Вам також може сподобатися

400 церков за п’ять років

Оголошено новий набір студентів на курс «Заснування церков» на базі ЄТС

Спеціальна навчальна програма, що має наметі допомогти пасторам, місіонерам та євангелістам у відкритті нових церков, була започаткована із благословення старшого єпископа відділом освіти

Новини регіонів