Жовтень 2, 2021 0 907 Переглядів

«Сьогодні ми бачимо потужну духовну диверсію – зменшити та зруйнувати сім’ю» – Михайло Паночко

30 вересня, в рамках візиту Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій на Рівненщину, відбулася зустріч з багатодітними сім’ями області.

Як відомо, Рівненська область має найбільший приріст населення, а кількість багатодітних родин, навіть в одному населеному пункті може вимірюватися сотнями.

За словами старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка сімейні цінності в Україні знаходяться під серйозною загрозою. «Ми сьогодні сказали в присутності науковців, міністрів, депутатів ВРУ, під час зустрічі в Острозькій академії, що крім диверсії політичної, економічної, територіальної, ми бачимо потужну духовну диверсію – зменшити та зруйнувати сім’ю. І консолідовано заявили: будемо стояти на захисті сім’ї, як здорової клітини здорового суспільства. Нема сім’ї – нема суспільства», – підкреслив старший єпископ.

За його словами, чиновники розуміють, що прийняти закон про соціальну допомогу – це одне, а підтримати сім’ю, дати їй правильний напрямок – прерогатива церкви. «Тому сьогодні можновладці звернулися до Ради Церков за співпрацею щодо підтримки сім’ї, зокрема в питанні народження дітей», – прокоментував Михайло Степанович.

Учасники зустрічі обговорили низку питань щодо  загроз гендерної ідеології та надали свої  пропозицій стосовно сімейної політики, що знайшли своє відображення в Резолюції ВРЦіРО,  щодо необхідності розробки державної сімейної політики.

Попередня Рада Церков прийняла резолюцію щодо розробки державної сімейної політики
Наступна Зустріч в Домі молитви із вчителями загальноосвітніх сільських шкіл

Вам також може сподобатися