Червень 21, 2022 0 574 Переглядів

На Волині дорослі й діти докладають рук і серця, щоб допомогти людям, які постраждали внаслідок війни

Церква «Віфанія» міста Луцька разом з іншими п’ятидесятницькими церквами, долучилася до активної допомоги вимушено переселеним людям, особливо тим, які потерпіли від злодіянь війни.

Було організовано команди у декількох сферах служіння. Зокрема, це забезпечення готовою їжею людей, які втікаючи від війни, переїхали на Волинь. А також готування страв, які можна транспортувати для тих, хто залишився на територіях, де ведуться воєнні дії.

Віддано працює команда братів і сестер, яка займається збором та доставкою продуктових наборів у міста, яким загрожувала продовольча криза.

На базі церкви прийняли на нічліг тисячі вимушених переселенців, значну частину із них перевезли далі до кордону.

На території церкви постійно є чергові, які готові надати допомогу, а також  обладнано бомбосховище.

Та найголовніше, за словами пастора Олександра Ковердюка, церква «Віфанія» – це місце, де кожного дня в небо линуть молитви до Бога за мир у нашому краї.

До вашої уваги сюжет про діяльність церкви у місяці війни.

Попередня У фастівському парку церква «Воскресіння» провела дитячий захід, приурочений до Дня батька
Наступна «Не бійся! Бог з нами!» - нотатки з педради Департаменту служіння дітям та підліткам УЦХВЄ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

“Бог відкрив очі мого серця…”

З 16-21 січня на базі Київського Біблійного Інституту, пройшла третя навчальна сесія Біблійної Школи «Агапе» на тему душеопікунство. 

Новини братерства

Малинфест-2011: «Євангелія – сила Божа на спасіння»

Cаме під таким гаслом проходить XIV зїзд молоді Церкви християн віри євангельської України, відкриття якого відбулося 6 липня поблизу м. Малину. Захід об’єднав молодих християн з різних регіонів України. Cеред присутніх гостей делегації з Росії, Білорусії, Сербії, Франції, США. Традиційна кількість учасників з’їзду перевищила очікування організаторів і наразі становить більше 3 тис. людей.

Новини братерства

Команда українських богословів взяла учаcть у науковій конференції у Вільнюсі

   «Реформація: історія та сучасність» – під такою назвою 24–25 квітня 2015 року в м. Вільнюс (Литва) пройшла Міжнародна науково-практична конференція.