Червень 6, 2022 0 380 Переглядів

На Дніпропетровщині молодь влаштувала солодке свято для дітей    

«Будьте як діти» – сказав Ісус. Молодіжна команда церкви «Благодать» с. Солоне, що на Дніпропетровщині, до дня захисту дітей влаштувала справжнє свято для дітей із сіл Надіївка та Солоне.

На маленьких мешканців цих двох населених пунктів чекала цікава програма: ранкова зарядка, біблійний урок на тему «Я у Бога особливий», естафети, гуртки рукоділля, батут та ще багато цікавого. Кожен міг почастуватись смаколиками, спробувати  солодку вату, яку тут же виготовляли.

«Як кажуть: ми зробили їхній день… Це було потужно, ми вчили дітей, а чомусь самі вчились у них», – каже один з організаторів свята, служитель Михайло Кулакевич. – Дякуємо всім хто долучився до організації та проведення свята».

За словами  служителя у с. Надіївці на захід прийшло більше ніж 50 діток, а у Солоному – близько 40.

Серед  дітей були як місцеві, так і малюки із сімей переселенців. Усі були задоволені й щасливі, батьки запрошували проводити такі заходи іще, адже  сьогодні дітям особливо не вистачає такого дозвілля.

До речі, в Надіївці торік церква «Благодать» організувала цілий дитячий табір, а потім аж до жовтня щосуботи тут працювали дитячі клуби.

Попередня Михайло Паночко послужив у румунських п’ятидесятницьких церквах
Наступна Стою на колінах, вмиваюсь сльозами (ВІРШ)

Вам також може сподобатися

Новини

Свято Матері влаштували у луцькому парку

8 травня 2022 року у Луцькому парку ім. Лесі Українки християнські

Новини братерства
Новини братерства

АНОНС: 2 квітня 2016 р. відбудеться молодіжна конференція Східного регіону

   Регіональна молодіжна конференція ХВЄ Сходу України пройде 2 квітня 2016 р у  Запоріжжі за адресою: вул. Незалежної України, 39 б (Колишня вул. 40 років Рад. України), в церкві «Слово життя».