Червень 6, 2022 0 821 Переглядів

На Дніпропетровщині молодь влаштувала солодке свято для дітей    

«Будьте як діти» – сказав Ісус. Молодіжна команда церкви «Благодать» с. Солоне, що на Дніпропетровщині, до дня захисту дітей влаштувала справжнє свято для дітей із сіл Надіївка та Солоне.

На маленьких мешканців цих двох населених пунктів чекала цікава програма: ранкова зарядка, біблійний урок на тему «Я у Бога особливий», естафети, гуртки рукоділля, батут та ще багато цікавого. Кожен міг почастуватись смаколиками, спробувати  солодку вату, яку тут же виготовляли.

«Як кажуть: ми зробили їхній день… Це було потужно, ми вчили дітей, а чомусь самі вчились у них», – каже один з організаторів свята, служитель Михайло Кулакевич. – Дякуємо всім хто долучився до організації та проведення свята».

За словами  служителя у с. Надіївці на захід прийшло більше ніж 50 діток, а у Солоному – близько 40.

Серед  дітей були як місцеві, так і малюки із сімей переселенців. Усі були задоволені й щасливі, батьки запрошували проводити такі заходи іще, адже  сьогодні дітям особливо не вистачає такого дозвілля.

До речі, в Надіївці торік церква «Благодать» організувала цілий дитячий табір, а потім аж до жовтня щосуботи тут працювали дитячі клуби.

Попередня Михайло Паночко послужив у румунських п’ятидесятницьких церквах
Наступна Стою на колінах, вмиваюсь сльозами (ВІРШ)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Мокієнко: «За пару місяців після виходу в друк «Слов’янського біблійного коментаря» люди розкупили 80% тиражу»

    Наукова презентація нового, унікального у своєму роді видання «Слов’янський біблійний коментар: сучасна євангельська перспектива» відбулася…

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: березень 2015 року

    До вашої уваги деякі події березня – робочі поїздки та зустрічі Михайла Паночка в Україні та закордоном, які на наш погляд, заслуговують окремого висвітлення

Новини братерства

Біблії українською мовою видано в новому форматі: подарункові, для дітей, підлітків, молоді…

   17 грудня  відбулося засідання центрального правління Українського Біблійного Товариства (УБТ) в Києві по вул. Баумана, 18. Керівники УБТ прозвітували про роботу та презентували нові видання Біблії.