Червень 4, 2022 0 527 Переглядів

Михайло Паночко послужив у румунських п’ятидесятницьких церквах

«Pace pentru tine» – так румунською звучить привітання «Мир вам!»  У час війни наша південно-західна сусідка, Румунія, однією з перших відгукнулася на біль українського народу.  Сотні тонн гуманітарної допомоги переправили в Україну румуни, тисячі й тисячі переселенців (жінок з дітьми, багатодітних сімей, літніх людей) прийняли вони у своїх домівках.

19-22 травня старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, вже вдруге з початку війни, відвідав Румунію, де послужив Словом Божим у місцевих церквах.

«На запрошення єпископа Симеона Бумбара (секретар Румунської п’ятидесятницької церкви – ред.) я відвідав чотири церкви. У двох з них, зокрема в селі Руська Поляна, проповідував без перекладача, оскільки там були в основному українці», – розповідає Михайло Паночко.

У місті Сигіт, яке межує з українським кордоном (з нашого боку неподалік м. Солотвино), Михайло Степанович проповідував під час святого водного хрещення.  Ця громада, пастором якої служить Симеон Бумбар, налічує  до півтисячі членів.

«До хрещення було 12 душ, із них троє людей з України. Двоє з них, чоловік та дружина, переїхали туди із Запоріжжя», – продовжує Михайло Паночко. Сигіті він послужив також у великому зібранні, яке налічує понад 2000 вірян.

Ще одне служіння відбулося у місті Бая Маре (у перекладі означає Велика Баня), де Михайло Степанович мав заключну проповідь на тему «Тож покоріться під міцну Божу руку». Проповідь  про те, що означає покірність віруючих людей, яка вона ціна в очах Божих,  торкнулася багатьох сердець. Після неї чимало людей вийшло на молитву обновлення. «Люди переживали Божу благодать, там було добре», – ділиться старший єпископ.

Прекрасна, багата чудовими краєвидами Румунія, має найбільше своє багатство – людей, щирих, співчутливих, готових подати руку допомоги ближньому у складну годину.

Попередня 12 червня Національна молитва за Україну – у вашому регіоні. Приєднуйтесь!
Наступна На Дніпропетровщині молодь влаштувала солодке свято для дітей    

Вам також може сподобатися

Новини

Єпископ Юрій Веремій: «У Варшаві рукопоклали на служіння десятеро служителів»

На сьогодні в Польщі вже діє близько двадцяти церков, що

Новини

Михайло Паночко надіслав співчуття родині Петра Саєнка та церкві Slavic Christian Center

На 73 році життя 10 грудня перейшов до небесних осель