Березень 8, 2023 0 217 Переглядів

У Дніпрі понад  50 людей пройшли навчання на курсах душеопікунів

Перший тиждень березня у церкві «Віфанія» міста Дніпра відбулося навчання душеопікунів за курсом «Зцілення душевних ран»,  що входить до програми кризового консультування, розробленої за сприяння Українського Біблійного Товариства. Після проходження семінару люди отримали сертифікат фасилітатора, який дає право проводити «групи зцілення» .

«Церква доносить до людей потужне та завжди актуальне послання. Вона здатна надати відповідну допомогу тим, хто страждає. Курс «зцілення душевних ран» є тим доступним способом, який можна використовувати, щоб ефективніше служити людям», – підкреслив Тарас Герасимчук, керівник управління  душеопікунства у Дніпропетровській області.

Старший пресвітер Дніпропетровського обласного об’єднання УЦХВЄ Михайло Мокієнко підкреслив:  «Людям було непросто у всі часи. Але зараз Україна переживає дуже складний період – йде повномасштабна війна. Те, з чим ми стикнулися і ще стикнемося після закінчення війни зобов’язує церкву адекватно реагувати на потреби людей».

Викладач курсу Борис Гніліцький зауважив, що особливістю даного курсу є універсальність для різних конфесій: «Цей курс поєднує біблійну основу і психологію, а головне, що такими принципами для травмованих людей може послужити кожен член церкви».

Директор Департаменту душеопікунства УЦХВЄ Богдан Левицький повідомив, що служителі в інших областях, де аналогічне навчання проводилось раніше, вже почали активно проводити групи зцілення для людей у своїй місцевості.

«Найбільш цінне, що було на семінарах, окрім, зрозуміло, доступних та практичних методів фасилітації – це особлива атмосфера прийняття, любові,  чуйності та уважності до потреб кожного Вірю, що так само будемо себе почувати на Небі, коли підемо додому. Нехай Господь направляє і зцілює кожного», –  ділиться учасниця семінару Олена Довгаль.

Михайло Кулакевич.

Попередня Коли немає надії на Бога, серце наповняє зневіра – у Тернополі сестри провели конференцію надії
Наступна Як харківські християни підтримують людей у прифронтових селах Донбасу

Вам також може сподобатися

Новини братерства

За п’ять місяців майже 150 рейсів з гуманітарною допомого відправили на схід церкви Березнівського району Рівненщини

Наближається 160 день повномасштабної війна. Багато чого довелося пережити українцям

Новини братерства

Епископ Анатолий Бескровный: «Были дни, когда мы принимали до 400 переселенцев»

     Внимание всей страны, в том числе и церкви, сегодня приковано к Юго-востоку Украины. Но одно дело судить о ситуации по новостям в СМИ, и совсем другое быть очевидцем событий.

Новини регіонів

На Запоріжжі старшим пресвітером знову обрали Андрія Лисенка

11 лютого на базі церкви «Христос є відповідь» у Запоріжжі  відбулася звітно-виборна