Березень 8, 2023 0 207 Переглядів

Як харківські християни підтримують людей у прифронтових селах Донбасу

Харківська церква «Свята Трійця»  вже вчетверте відвідала міста і села Донецької області та доставила  допомогу для жителів Торецька, Юр‘ївки,  Артемівки, Нью-Йорка і Дружби.

Люди, які з перших днів війни залишилися віч-на-віч із жахливим обличчям війни,  вже понад рік не мають газу та світла.  Їм не вистачає ліків та найнеобхідніших речей, навіть хліба. Вони самі добувають воду. Знаходячись за півтора кілометра від лінії фронту щодня ризикують, але їхати з дому не хочуть. Допомога волонтерів тут радість. Цього разу харків’яни привезли їм продукти, ліки, воду, буржуйки, засоби гігієни.

Жителі Донецької області дуже вдячні віруючим людям, які не залишили їх в цій біді, а приїжджають з допомогою, завдяки якій ці люди виживають.

«Бо Я голодував був і ви нагодували Мене, прагнув і ви напоїли Мене, мандрівником Я був і Мене прийняли ви. Був нагий і Мене зодягли ви, слабував і Мене ви відвідали, у в’язниці Я був і прийшли ви до Мене» (Від Матвія 25:35-36).

Дякуємо служителям, які їздять в небезпечні точки з допомогою для спрагнених, голодних і недужих. Подяка Всесвітній продовольчій програмі World Food Programme, благодійному фонду «Пекельна кухня», гуманітарній організації «Сумка Самарянина». А також вірянам з п’ятидесятницьких церков Волині та Рівненщини, братам з церкви «Нове Життя», за те, що ви були разом з нами в цій праці. Дякуємо Богу за Його охорону Юр‘ївки, Артемівки, Нью-Йорка і Дружби.

Влада Герасим.

Попередня У Дніпрі понад  50 людей пройшли навчання на курсах душеопікунів
Наступна «Політ над хмарами» — тема зустрічі, що відбулася для дівчат 25+ у Рівному

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

У Гощі пастор церкви віддав сімейне авто для ЗСУ, після чого віряни зібрали кошти  військовим ще й на Land Rover

Пастор гощанської церкви «Ковчег спасіння» Микола Кулакевич пожертвував на потреби

Новини братерства
Новини братерства

ЦХВЄУ співчуває і закликає до молитви підтримки

КИЇВ – 28 квітня старший єпископ ЦХВЄУ М.Паночко надіслав співчуття родині Вілкерсон, церкві Times Square Church (НЬю-Йорк, США) та World Challenge Missions, World Challenge Crusades і Mount Zion International School of Ministry – служінням, що очолював пастор Давид Вілкерсон, який трагічно загинув в автокатастрофі 27 квітня.