Жовтень 29, 2022 0 523 Переглядів

Час для духовного збагачення та відпочину мали працівники дитячого служіння Рівненщини

21-23 жовтня в мальовничому куточку Львівщини служителі Управління служіння дітям та підліткам Рівненського обласного об’єднання УЦХВЄ зібрались на ретрит, де багато навчались, спілкувалися та обмінювались досвідом у праці з дітьми та підлітками.

«Консультування – як Біблійно обґрунтоване душеопікунство» – такою була тема зустрічі. Основним спікером був Олександр Гроц, пастор церкви, викладач. Навчанню сприяла тепла атмосфера, прекрасне місце проведення та гостинність господарів.

У перший день подружжя Галина та Андрій Риба-Ганусин провели для учасників майстер-клас щодо висвітлення Божої істини, закладеної у кожну зустріч з дітьми, будь-то гра, чи урок, чи спілкування.

Другий день був надзвичайно насичений. Олександр Гроц провів семінар з душеопікунства. Ця тема особливо актуальна саме сьогодні, коли служителям доводиться часто зустрічати дітей та дорослих з душами, зраненими війною.

«Біблія, Боже слово, пропонує те, чого ніяка інша система мислення запропонувати не може. Тільки Христос, Дивний Порадник, зможе порадити як вберегтися від порожнечі, яка з’являється в людській душі у час катастроф. Дивлячись на проблему і процес її розв’язання крізь призму Святого Письма, намагаючись в належний час і в належній мірі застосувати засоби, що їх пропонує Біблія – ми зможемо стати хорошими душеопікунами», – наголосив спікер.

Загалом 38 служителів, які мали хороший відпочинок для душі й тіла в затишному мальовничому місці на «Фазенді на Гончарах» в с. Гончари, що на Львівщині. Також учасники заходу звершували щирі ранкові та вечірні молитви один за одного, за Україну, за потреби.

«Такий захід відділом дитячого служіння області проводиться не вперше. На ретриті вчителі недільних шкіл мають можливість перезавантажитися, відпочити та отримати духовне підбадьорення у навчанні, спілкуванні та спільній молитві. Щиру вдячність висловлюємо Богові за можливість зібратися, за організаторів, за кожного учасника та спікера заходу», – зазначила відповідальна за Недільні школи в Рівненській області Оксана Рощук.

Попередня Півсотні молодіжних лідерів братерства зібралися разом для планування та духовного оновлення
Наступна 31 жовтня —  День Реформації, 505 років тому Мартін Лютер розіслав свої знамениті тези місцевим єпископам

Вам також може сподобатися

Новини
Новини

Електронний варіант газети “Голос надії” за лютий 2023 р.

У номері читайте: – Жнива воєнного часу та брак робітників

Новини

Шведська газета «Світ сьогодні» опублікувала фоторепортаж про  Святе водне хрещення у Києві

25 липня у відомій шведській газеті «Світ сьогодні» вийшов першополосний