Жовтень 29, 2022 0 492 Переглядів

Півсотні молодіжних лідерів братерства зібралися разом для планування та духовного оновлення

19-21 жовтня для молодіжних служителів, лідерів «Руху молоді УЦХВЄ» був організований ретрит в Карпатах. Присутні мали хороший час для спілкування, планування, молитви і міркування над Божим Словом.

Словом служили Олександр Озеруга та Ярослав Лукасик.

Пастор Олександр виклав семінар на тему «Книга Авакума – книга потіхи».

«Книга Авакума – це книга про дорогу, від «все погано» до стану «радість в Господі». Це дорога, по якій Бог провів Свого пророка. Дана книга показує переживання Авакума, і те, що робить Бог та що робить ворог», – підкреслив Олександр Озеруга.

Ярослав Лукасик звернув увагу присутніх на Нагірну проповідь. Він зазначив, що в даній проповіді Ісуса міститься маніфест на насилля. Також були обговорені питання вбивства, самооборони, насилля, миру та справедливості.

«Війна – досить поширене явище на землі. Нею рухає ненависть. Вона сконцентрована на нейтралізацію противника, що майже завжди означає його ліквідацію чи серйозне поранення. Причиною війн є зло та ненависть. Ісус вчить протистояти злу. Не роблячи цього, не можливо зупинити зло», – впевнений Ярослав Лукасик.

В результаті насичених семінарів, активних дискусій, молитов та спілкування близько півсотні молодіжних лідерів отримали збудування та зміцнення у вірі.

Попередня Найкраще відкриття - команда дитячого табору київської церкви «Фавор» аналізує роботу в 2022 році
Наступна Час для духовного збагачення та відпочину мали працівники дитячого служіння Рівненщини

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Три нових церкви утворилися на Київщині за останній рік

«Бог добрий та має ціль, навіть тоді, коли довкола не

Новини братерства
Новини братерства

Голова ВР Олександр Турчинов запропонував проводити регулярні зустрічі з главами церков

   Голова Верховної Ради, виконуючий обов’язки Президента України Олександр Турчинов подякував главам конфесій за те, що Церкви і релігійні організації були разом із народом у самі важкі часи: «за Слово Боже, яке лунало на Майдані Незалежності, та за молитви разом із людьми навіть тоді, коли поруч свистіли кулі».