Березень 25, 2013 1 759 Переглядів

Рада місії «Голос надії» з корейським колоритом

19 та 20 березня на базі Київської богословської семінарії «Благодать та істина» (заснованої корейськими місіонерами) відбулася розширена рада місії «Голос надії».

Програма заходу включала 6-годинний семінар на тему «Лідерство» (по книзі Неємії), для проведення якого був спеціально запрошений пастор Кім Джим Ук з Південної Кореї, а також спілкування, обмін досвідом і, власне, закриту раду місії.
У заході взяли участь керівники місії: директор місії Микола Синюк, його заступники Віталій Оніщук та Євген Мельничук, відповідальні служителі з регіонів, де трудяться місіонери – Ф. Величко, О. Баранов, С. Ярута, І. Москвич, В. Малишевський, П. Височанський, В. Клець, О. Футрук, М. Роман, І. Іванцюк, П. Ришко, В. Герасимчук, С. Тарасюк, М. Наумов). А також служителі І. Скоць, Ю. Вавринюк, Я. Гаврисюк і Д. Довбуш.
На засіданні розширеної ради місії «Голос надії» відбулося обговорення актуальних проблем місії, кадрові питання. Місіонери мали нагоду порадитися та поділитися досвідом. Серед іншого було затверджено дати проведення цьогорічних регіональних конференцій: 23-24 жовтня – Росія; 22 серпня – Південна Україна (Крим, Миколаївська, Херсонська, Запорізька обл.); 28 червня – Східна Україна (Полтавська, Сумська, Луганська, Чернігівська, Черкаська, Дніпропетровська обл.); 13-14 вересня – Західна Україна (Івано-Франківська, Львівська, Волинська, Житомирська, Хмельницька обл.)
З’їзд відвідав старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко, який розповів про свою участь у звітно-виборній конференції PEF (європейська п’ятидесятницька спільнота, до складу якої в входить близько 30 країн, у тому числі й Україна) та результати зустрічі із єврокомісаром Штефаном Фюле.
Серед іншої інформації було зазначено про черговий набір до Міжнародної місіонерської школи, яка діятиме в Києві протягом літа. Київська біблійна семінарія «Благодать і істина» також запрошує абітурієнтів, які мають початкову біблійну освіту або досвід служіння, на програму «Бакалавр місіології». А у вересні планується проведення чергової місіонерської школи «Голос надії» в Криму.
Дмитро Довбуш

Попередня Бродить привид по Європі. Ще одного «ізму»
Наступна Рада місії «Голос надії» з корейським колоритом

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

В Пересопниці пройшло свято духовної музики

2 вересня 2012 року у селі Пересопниця, що на Рівненщині, пройшло свято духовної музики «Блага вість», куди завітали більше десятка хорових колективів області від різних конфесій та багато гостей. Захід відбувався на території культурно-археологічного центру «Пересопниця».

Новини братерства

Українські та американські християнські лідери обговорили роль християнських цінностей в українському суспільстві та політиці

   24-25 червня у Києві відбувся Міжнародний лідерський саміт, ініціаторами якого стала група відомих в Україні та США  християнських лідерів. З української сторони…