Січень 31, 2022 1 810 Переглядів

На Херсонщині шириться традиція сестринських біблійних читань   

У м. Херсоні на базі місцевої церкви по вул. Олександра Русова, 35, сестри щомісяця влаштовують подорож сторінками Біблії, вивчаючи життєві принципи жінок.

Зосереджують увагу на рисах таких жінок, як Марія, Рут, Агар, Марта і Марія, самаритянка, яку Ісус зустрів біля криниці, Єзавель. Мета спілкування – взяти на озброєння позитивні риси характеру біблійних героїнь і викорінювати негативні.

Світлана Світенко, завідувачка відділу жіночого служіння в церквах Херсонської області, переконана: «Читаючи Біблію разом, ми відчуваємо мов би тогочасні  жінки звертаються до нас і говорять про те, на що покликав нас,  сучасних жінок, Господь. Жінка відіграє важливу роль не тільки в сім’ї, а й у церкві та суспільстві. Біблійні жінки вчать нас прощати, бачити Божі благословення житті, долати труднощі покладаючись на Бога»

За словами Світлани, такі зустрічі проходять не тільки в обласному центрі, але й в інших місцевих церквах Херсонщини.

Серед тем, які розбирають під час сестринських зібрань – «Цвісти й приносити плоди», «Принципи душеопікунства», «Що означає бути плодовитим християнином?», «Сила слів»  та ін.

«Добрі, позитивні, підбадьорливі слова можуть змінити життя. Наші  слова містять у собі силу вдихати життя в інших. Кожна з нас має зробити вибір: говорити сьогодні слова підбадьорення та збудування, або ні. Негативне мислення сповільнює наш мозок, гальмує здатність генерувати креативні рішення та організовувати наші думки» – розмірковує на одній із таких зустрічей Анна Веренич, яка несе служіння заступниці завідувачки жіночого відділу в області.

Кожна сестринська зустріч є благословенням для жінок. Сестри разом співають псалми, радіють, дискутують, гаряче моляться та багато свідкують. Завершуються такі зустрічі, як правило, гарними, тихими й приємними бесідами за запашним чаєм.

***

У селищі Чаплинка Херсонської області, на базі церкви «Святого Писання» подібні сестринські зустрічі теж стали традиційними. У січні, перша в цьому році зустріч сестер мала тему: «Вчимося життєвих принципів у жінок Біблії».

«Кожна з сестер мала домашнє завдання, підготувати коротку розповідь про двох жінок: одну з позитивними, а іншу з негативними рисами характеру. Разом ми роздумували над темою та робили висновки для свого життя», – каже відповідальна за жіноче служіння церкви Валентина Котяш.

Родзинкою зустрічі стала цікава вікторина, знову-таки, на знання біблейних текстів про жінок Старого і Нового Заповітів (відповідати на подібні запитання сестри дуже полюбляють). Традиційним для таких зустрічей є чаювання та гарячі сестринські молитви за потреби.

Наталя Потапкіна.

Попередня Звернення до священнослужителів УЦХВЄ
Наступна На Тернопільщині Галина Терещенко представила нову завідувачку жіночого відділу Аллу Тивонюк

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Як  позбутися стереотипів та побудувати щасливу сім’ю – репортаж з міжобласної молодіжної конференції у Сумах

2 березня у м. Суми відбулася міжобласна молодіжна конференція. 280 юнаків та дівчат із Сумської, Чернігівської, Харківської та Полтавської областей з’їхалися для навчання та знайомства.

ХРИСТИЯНСЬКА ПОЕЗІЯ і ПРОЗА
Новини братерства

Служителі ребцентрів Полтавщини ділилися вражаючими свідоцтвами та досвідом непростого служіння

Понад сто служителів центрів реінтеграції та адаптації Полтавщини зібралися 22