Лютий 1, 2022 0 1788 Переглядів

На Тернопільщині Галина Терещенко представила нову завідувачку жіночого відділу Аллу Тивонюк

29 січня в Першій церкві ХВЄ м. Тернополя (вул. Квітова, 19) відбулася обласна жіноча конференція на тему: «Я ж Господня раба: нехай буде мені за словом Твоїм», у якій взяли участь 163 делегатки. Прекрасним співом служив хор місцевої церкви, а Василь Проць, новообраний пастор цієї громади, розпочав конференцію проповіддю в контексті теми.

Зокрема він зауважив, що навіть наближені до Ісуса люди не просто називали себе Його рабами, але й були ними. «Так і ми повинні не лише говорити, але й поводитися так, щоб наші діла засвідчували: ми – Божі раби. Варто щодня ставити запитання: а що я можу зробити в Ім’я Господа?» – підкреслив пастор.

Вірш Оксани Гудзь про Діву Марію в авторському виконанні прозвучав особливо доречно, адже саме постать Марії, лягла в основу роздумів, які звучали під час конференції.

Завідувачка відділу жіночого служіння в Тернопільській області Галина Терещенко зауважила, що кожна жінка, котра вірить Богові і довіряє Його словам, – блаженна. «Коли ми читаємо в Біблії Божі обітниці, мудро буде вірити їм!» – підкреслила вона.

Також Галина Терещенко, яка впродовж багатьох років віддано служила жіноцтву краю, повідомила, що  передає свої  повноваження сестрі, котра продовжить цю відповідальну справу в області – Аллі Тивонюк із смт Вишнівець. Вона щиро подякувала сестрам за розуміння, молитовну підтримку та співпрацю впродовж усього того часу.

Основна спікерка конференції, заступниця директорки Департаменту жіночого служіння УЦХВЄ Людмила Бендус поділилася роздумами на тему: «Правила Марії». За основу свого викладу сестра взяла різдвяну історію з Євангелія від Луки і зосередила увагу слухачів на житті, характері і поведінці матері Ісуса. Але спершу поставила перед учасницями конференції запитання, на яке кожна мала знайти відповідь особисто. Запитання прозвучало так: якби Ісус запланував зробити якусь важливу справу на землі, то чи обрав би Він для цього мене?

Наведемо декілька основних тез викладу.

– Марія, на відміну від пастухів, не злякалася ангела, але здивувалася його звістці. І ми, коли читаємо Біблію, теж можемо не все одразу зрозуміти й дивуватися – тоді потрібно йти до Бога за поясненням, як це зробила Марія.

– «Я ж Господня раба! – це значить, що я готова визначати рамки свого життя Божим Словом і стати під Його владу.

– Коли благочестива жінка живе за Божим Словом, Бог панує в її стосунках із чоловіком і знає, якою мовою говорити з ним.

– Божі принципи діють завжди!

– Божа любов не колективна, а індивідуальна.

– Життя за Божим Словом – це життя споглядання Божих див.

– Чим більше в серці Бога, тим легше вірити.

– Богові не потрібно підказувати, Він знає, як нам допомогти.

Закінчив конференцію старший пресвітер області Віталій Яцюк проповіддю на тему: «Добровільність у служінні Богові». Тези його викладу також стали для учасниць конференції дуже цінними.

– Коли приходить відкриття, не бійся, та пам’ятай, що над всяким відкриттям потрібно роздумувати.

– Бог завжди дивиться, чи є в серці людини місце для Нього.

– Бог цінує, коли людина добровільно віддає себе Йому.

– Якщо дали згоду служити, не слід оглядатися назад.

– У служінні потрібно бути вірним Богові до кінця!

Слово, що проникає до серця, щира атмосфера, усмішки та квіти, теплі обійми і смачний обід – усе це про нашу конференцію. Подяка за неї Богові!

Оксана Гудзь, м. Тернопіль

 

Попередня На Херсонщині шириться традиція сестринських біблійних читань   
Наступна «Церкви займаються тим, що найбільш необхідне суспільству – це здорова мораль» - Михайло Паночко під час зустрічі ВРЦіРО з Головою Верховної Ради України

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Рівненщині патрульна поліція стала гостем християнського дитячого табору

На Рівненщині патрульна поліція зустрілася з понад 300 дітьми у християнському таборі, який відбувся з 2 по 4 серпня в с. Корнин.

Новини братерства

Міністр культури Леонід Новохатько: «Ми готові поглиблювати співпрацю з Всеукраїнською Радою Церков»

Міністр культури України Леонід Новохатько відзначив важливість державно-конфесійного діалогу, який провадить Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, та заявив…

Жіноче служіння

Волинь звітує: заходи в рамках жіночого служіння у листопаді-січні 2018/2019 року

25.11.2018 у смт Локачі, церква «Божий храм», відбулася зустріч сестер-вдів