Грудень 1, 2021 0 1015 Переглядів

В Одесі урочисто відзначили  «Століття пробудження»

До 100-річчя п’ятидесятницького руху на українських землях одеська церква «Віра, Надія, Любов» 21 листопада провела святкове служіння під гаслом «Століття пробудження»! Саме в Одесі у  1921 році розпочав свою місію Іван Юхимович Воронаєв (Микита Черкасов) та було створено одну з перших в Україні п’ятидесятницьких церков.

На святкове служіння до міста на березі Чорного моря завітали гості з громад УЦХВЄ  різних областей України, а також інших конфесій Одещини.

Привітавши всіх присутніх, пастор місцевої церкви Віктор Марченко закликав до подячної молитви за служителів, які протягом останнього століття віддавали свій час, любов і зусилля на служіння людям.

«Ми з вами живемо в унікальний час: на наших очах збуваються пророцтва, Євангеліє проповідується повсюдно! І сьогодні наш час нести Слово Боже далі — сучасному і наступним поколінням», — підкреслив Віктор Марченко.

Сторінками історії П’ятидесятницької церкви присутніх повів спікер-історик Олег Борноволоков. Він згадав про події  сторічної давнини, розповів про особистості, які зробили свій унікальний внесок у розвиток п’ятидесятницького руху в Україні.

Під час свята чудово послужив зведений хор міста, місцева група прославлення та духовий оркестр, які виконали чудові пісні та гімни на славу Господу.

Юлія Казнєвська м. Одеса

Попередня Парламент прийняв закон: військові капелани матимуть офіцерське звання
Наступна «В жодній країні я не бачив Ради, де християни, мусульмани та євреї так плідно співпрацюють», — Браян Стіллер

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Дивіться трансляцію Всеукраїнського з’їзду християнської молоді на каналі медіаслужіння УЦХВЄ

21-й молодіжний з’їзд, відомий під назвою «МалинФест» розпочався 4 липня

Новини регіонів

На Закарпатті пройшла обласна молодіжна конференція

10 вересня 2011року в церкві ХВЄ с. Заріччя пройшла конференція молоді церков ХВЄ Закарпатської області, яка зібрала близько 300 молодих людей.

Новини братерства

Церква Христа Спасителя відзначила 30-річчя Дому молитви

Тисячі спасенних, понад десять відкритих церков, сотні підготовлених служителів, місіонерів,