Грудень 1, 2021 0 854 Переглядів

В Одесі урочисто відзначили  «Століття пробудження»

До 100-річчя п’ятидесятницького руху на українських землях одеська церква «Віра, Надія, Любов» 21 листопада провела святкове служіння під гаслом «Століття пробудження»! Саме в Одесі у  1921 році розпочав свою місію Іван Юхимович Воронаєв (Микита Черкасов) та було створено одну з перших в Україні п’ятидесятницьких церков.

На святкове служіння до міста на березі Чорного моря завітали гості з громад УЦХВЄ  різних областей України, а також інших конфесій Одещини.

Привітавши всіх присутніх, пастор місцевої церкви Віктор Марченко закликав до подячної молитви за служителів, які протягом останнього століття віддавали свій час, любов і зусилля на служіння людям.

«Ми з вами живемо в унікальний час: на наших очах збуваються пророцтва, Євангеліє проповідується повсюдно! І сьогодні наш час нести Слово Боже далі — сучасному і наступним поколінням», — підкреслив Віктор Марченко.

Сторінками історії П’ятидесятницької церкви присутніх повів спікер-історик Олег Борноволоков. Він згадав про події  сторічної давнини, розповів про особистості, які зробили свій унікальний внесок у розвиток п’ятидесятницького руху в Україні.

Під час свята чудово послужив зведений хор міста, місцева група прославлення та духовий оркестр, які виконали чудові пісні та гімни на славу Господу.

Юлія Казнєвська м. Одеса

Попередня Парламент прийняв закон: військові капелани матимуть офіцерське звання
Наступна «В жодній країні я не бачив Ради, де християни, мусульмани та євреї так плідно співпрацюють», — Браян Стіллер

Вам також може сподобатися

Новини братерства

День села у Тарасівці. Або як Бог відкриває двері для Євангелізації

«Ви світло для світу» – сказав Христос. І наскільки яскравим є це світло, сьогодні можна судити з того, як реагують на церкву люди в населеному пункті, чи готова місцева влада йти назустріч віруючим. Один з гарних прикладів – село Тарасівка, що в Києво-Святошинському районі.

Новини братерства

«Світлому радіо» потрібна ваша допомога

   Радіо «Еммануїл» збирає кошти на придбання FM-передавача для початку трансляції у Харківській області. ЦХВЄУ вже долучилася до цієї кампанії і профінансувала 30% від вартості установки.

Новини регіонів

Ігора Луціва рукопоклали на пресвітерське служіння

5 червня в церкві ХВЄ м. Надвірна відбулося святкове богослужіння. В травні 2009 року пастор церкви м. Надвірна Михайло Скибновський з сім’єю змінив місце проживання. Після того з благословення єпископа Юрія Веремія, братерства та місцевої церкви диякона Ігора Луціва було поставлено на випробувальний термін в сані пресвітера.