Січень 28, 2022 0 1071 Переглядів

Звернення до священнослужителів УЦХВЄ

За результатами обговорення учасниками зустрічі Комітету УЦХВЄ 27 січня 2022р. поточної ситуації в Україні та на наших кордонах вважаємо за важливе звернутися до вас, брати та сестри,  з наступним:

Найперше, щиро дякуємо усім молитовникам, які протягом років несуть молитовну сторожу за український народ. Ваші постійні молитви є найпершим захистом та силою для цивільних та військових. Віримо, що молитва та єдність не попустить беззаконню, а  Господь захистить наш народ від  агресії та навали.

Ми усвідомлюємо та закликаємо завжди пам’ятати, що війна іде в духовному та світоглядному вимірі. Ворог людських душ завжди намагається обманювати та розділяти, щоб деморалізувати та дестабілізувати. Тому будьмо носіями здорового розуму, миру та любові, терпляче напоумляймо тих, хто піддається на інформаційних тиск та провокації. Закликаємо ретельно оцінювати кожну новину, особливо, коли її неможливо перевірити, не поширювати емоційних, панічних повідомлень.

Просимо старших пресвітерів обласних об’єднань спільно з пасторами церков організувати піст та молитовні зібрання щовечора в період з 30 січня по 6 лютого та молитися про мир та спокій для народів нашого регіону. Молімося про богошукання та покаяння людей, проповідуймо Благу Звістку Господа нашого Ісуса Христа аж доки Він прийде!

А Бог миру хай буде з нами всіма!

Комітет Української Церкви Християн Віри Євангельської

27 січня 2022р.

Попередня ДУХОВНІ ДАРИ Дональд Джі
Наступна На Херсонщині шириться традиція сестринських біблійних читань   

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Заява ВРЦіРО за підсумками зустрічі з Головою Верховної Ради України Олександром Турчиновим

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, яка упродовж останніх майже трьох місяців, послідовно виступала на захист мирних протестів, проти застосування сили й за покарання винуватих, за підсумками зустрічі…

Новини братерства

Юрій Веремій: «У Празі ми благословили на служіння сім’ю з Волині»

Не секрет, що останнім часом збільшилася кількість українців, які їдуть

Новини братерства

Понад сто випускників Київського біблійного інституту отримували свої  дипломи на Волині

14 жовтня відбувся довгоочікуваний випуск студентів Київського Біблійного інституту. Війна