Києвський Євангельський теологічний університет запрошує на зимову сесію та наукову конференцію

Під час зимової сесії, що пройде з 5 по 9 грудня, за програмою «Магістр богослов’я» у Євангельському теологічному університеті (ЄТУ) відбудеться наукова конференція на тему: «Церква і суспільство в сучасних реаліях війни: роздуми, дослідження, методологія».
На конференцію 7 грудня, запрошуються студенти та абітурієнти богословського вишу, які можуть обрати одну з чотирьох секцій. А саме – «Світоглядна карта під час війни й після перемоги», «Богослов’я нації та громадянства», «Церковна практика та волонтерство», «Ідеї та напрямки для богословської (духовної) освіти в умовах війни».
Для участі в читаннях, обравши секцію та напрямок, треба підготувати тези статті. Після закінчення конференції, буде сформований науковий вісник статей та доповідей конференції (деталі тут).
Сесія відбудеться для студентів трьох напрямків магістерської програми: церковне лідерство, педагогіка та державна програма «Магістр богослов’я». Викладатимуть доктор богослов’я, ректор Вінницької богословської семінарії Петро Гречкосій (Апологетика), доктор богослов’я, керівник відділу освіти УЦХВЄ в Запорізькій області Ігор Капустін (Еклезіологія в Пасторських посланнях) та доктор філософських наук, доцент кафедри богослов’я та релігієзнавства НПУ імені М.П. Драгоманова Віталій Хромець (Педагогічна філософія)
Як повідомив президент ЄТУ Ігор Семенюк, уперше з початку війни ця сесія буде виключно офлайн.
You might also like
«Хто я?» – шість днів, які допомогли підліткам Житомирщини зробити крок уперед
У духовному центрі «Благодать», що поблизу Малина на Житомирщині, завершилася
У Чернігівському військовому госпіталі відкрили духовний центр
16 квітня в 407-му Чернігівському військовому госпіталі відбулося освячення духовного
Зустріч місіонерів на Київщині
27-28 червня 2022 року в на базі християнського відпочинку «Територія
