Листопад 22, 2022 0 577 Переглядів

Києвський Євангельський теологічний університет запрошує на зимову сесію та наукову конференцію

Під час зимової сесії, що пройде з 5 по 9 грудня, за програмою «Магістр богослов’я» у Євангельському теологічному університеті (ЄТУ) відбудеться наукова конференція  на тему: «Церква і суспільство в сучасних реаліях війни: роздуми, дослідження, методологія».

На конференцію 7 грудня, запрошуються студенти та абітурієнти богословського вишу, які можуть обрати одну з чотирьох секцій. А саме – «Світоглядна карта під час війни й після перемоги», «Богослов’я нації та громадянства», «Церковна практика та волонтерство», «Ідеї та напрямки для богословської (духовної) освіти в умовах війни».

Для участі в читаннях, обравши секцію та напрямок, треба  підготувати тези статті. Після закінчення конференції, буде сформований науковий вісник статей та доповідей конференції (деталі тут).

Сесія відбудеться  для студентів трьох напрямків магістерської програми: церковне лідерство, педагогіка та державна програма «Магістр богослов’я». Викладатимуть доктор богослов’я, ректор Вінницької богословської семінарії Петро Гречкосій (Апологетика),  доктор богослов’я, керівник відділу освіти УЦХВЄ в Запорізькій області Ігор Капустін (Еклезіологія в Пасторських посланнях) та  доктор філософських наук, доцент кафедри богослов’я та релігієзнавства НПУ імені М.П. Драгоманова Віталій Хромець (Педагогічна філософія)

Як повідомив  президент ЄТУ Ігор Семенюк, уперше з початку війни ця сесія  буде виключно офлайн.

Попередня «Бог ще до війни почав відкривати нам, що настають важкі часи для країни» - пастор-місіонер Сергій Тарасюк 
Наступна У селищі Арбузинка, що на Миколаївщині, приміщення колишнього кафе реконструювали під Дім молитви

Вам також може сподобатися

Новини

У Києві пройдуть курси з гомілетики

На базі київської церкви «Джерело Життя» (вул. Михайла Максимовича, 24

Актуальне інтерв'ю