Серпень 31, 2021 4 728 Переглядів

«Якщо ви запалені вогнем Божим, то зможете запалити інших» – Олександр Попчук на конференції євангелістів-2021 

25-27 серпня 2021 року на базі відпочинку «Екватор», що неподалік Генічеська, відбулася традиційна щорічна конференція благовісників УЦХВЄ.

Служителі, багато з яких приїхали на конференцію разом із дружинами та дітьми, звітували про служіння у своїх регіонах, ділилися Словом Божим для духовного збудування.

За словами благовісників, зараз є чудовий час для соціальної праці євангелістів. Соціальні проєкти позитивно сприймаються як населенням, так і місцевою владою.

Олександр Григорчук з Чернівців наголосив на важливості індивідуального євангелізму. За його словами, важливо будувати особисті стосунки з людьми. «Більший ефект завжди справить, коли ви вручите, наприклад, євангелізаційну газету своєму знайомому, з яким вже певний час  працюєте та маєте в нього певний авторитет», – підкреслив служитель.

До речі, щодо  періодики, то  редактор газети «Жива надія» Геннадій Андросов з Миргорода, радо повідомив, що християнські видання такого спрямування мають неабиякий попит, особливо під час карантину. Думку про  важливість євангелізаційних видань підтримав також служитель з Тернопільщини Сергій Вознюк.

Чудовим співом учасника служив молодіжний склад гурту «Авен Єзер» з міста Рівного.

Три дні конференції у  чудовій атмосфері промайнули непомітно.

Заключне зібрання проходило під головуванням директора Департаменту благовістя УЦХВЄ Олександра Попчука, який надав слово пастору Володимиру Бобику, який розповів про працю євангелістів на Полтавщині. На гарному рівні тут ведеться робота з дітьми та їх батьками, перш за все завдяки дитячим таборам відпочинку.

Євангеліст Костянтин із Запоріжжя наголосив, розповідаючи про власний досвід служіння, як важливо слідувати велінню Духа Святого та любити людей, з якими працюєш.

Пастор з румунським корінням Костянтин Кучурян із Чернівців зауважив, що в Україні постала дилема: з одного боку є свобода проповіді Євангелії, і водночас є мало людей, які готуються до водного хрещення. «Якщо люди в церкві не каються, пасторе, постав собі запитання: чи все ти робиш належне для придбання невіруючих людей для Христа? Нам потрібна система євангелізації», –  підкреслив служитель. За його  словами люди готові прийти до церкви, якщо їх запросити на готовий стіл із гідною поживою. Також підкреслив, що вкрай важливо нових членів церкви (чи тих, хто ще не прийняв водне хрещення, але відвідує церкву) одразу залучати до служіння.

Служителі торкнулись низки інших актуальних питань  благовістя таких як вектори праці (орієнтуватися не тільки на малозабезпечені верстви населення, а й на інтелігенцію, так би мовити, на культурних грішників),  та ін.

«Ми зможемо дати людям тільки те, що маємо. Якщо ми запалені вогнем Божим, то зможемо запалити інших. Запалити інших може тільки сірник, який горить», –  підсумував  служіння  Олександр Попчук.  Він щиро  подякував братові Олександру Григорчуку, який традиційно  надає євангелістам братерства базу відпочинку (це вже 11-та така конференція).

Співом цього дня служила велика співоча родина Василя Волосевича з Рівненщини.

А завершилося  свято  спільною молитвою та благословінням на подальше служіння.

Геннадій Андросов.

Попередня 30 років життя Церкви в умовах незалежності: згадуємо шлях, аналізуємо та робимо висновки (ЧАСТИНА 2)
Наступна У Києві завершилася дев’ята Міжнародна місіонерська школа, де пройшли підготовку молоді місіонери з п’яти країн

Вам також може сподобатися

Новини братерства

М. С. Паночко відвідав українські церкви в Іспанії

З 29 жовтня по 7 листопада старший єпископ Церкви Християн Віри Євангельської України Михайло Паночко перебував із робочим візитом в Іспанії і Бельгії.
На сьогодні в Іспанії діють чотири церкви і дві групи, які входять до складу ЦХВЄУ.

Соціальне служіння