Листопад 23, 2022 0 302 Переглядів

Церкві «Філадельфія» подарували дефібрилятор – прилад для відновлення ритму серця

Київська церква «Філадельфія» отримала цінний  подарунок від парамедика  Ярослава Вуса – автоматичний зовнішній дефібрилятор (АЗД). Це прилад, який призначений для ліквідації порушення серцевої діяльності (фібриляції) шляхом впливу на серце електричного імпульсу. При вчасному його використанні  прилад рятує життя людей.

Оскільки церква багато допомагає внутрішньо переміщеним особам, різним фондам, евакуацією і т.п, така річ, як дефібрилятор, може стати в нагоді у будь-який момент. Про це йдеться Фейсбук-сторінці церкви «Філадельфія».

«Щодня в житті трапляються речі, незалежні від нас. Але часто ми можемо бути напоготові, аби допомогти. Особливо, коли це питання життя людини… Наразі з впевненістю можемо сказати, що рівень безпеки нашої церкви, як пункту допомоги постраждалим від війни, значно підвищився», – йдеться у повідомленні.

 

Попередня У селищі Арбузинка, що на Миколаївщині, приміщення колишнього кафе реконструювали під Дім молитви
Наступна Перший Молитовний сніданок Державної кримінально-виконавчої служби України відбувся у Києві

Вам також може сподобатися

Новини

Всеукраїнська Рада Церков засудила терор проти християн на Шрі-Ланці та в Нігерії

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає всіх релігійних діячів

Новини

Національна молитва за Україну 8 червня зібрана у Київському палаці спорту тисячі людей

За свідченням багатьох учасників цьогорічна Національна молитва за Україну, що

Новини

18 випускників КБІ отримали дипломи бакалавра та християнського служителя за програмами «Пасторське служіння» і «Християнська педагогіка»

8 листопада 2019 р. в Київському біблійному інституті святкували випуск студентів, які навчалися за програмами «Пасторське служіння» та «Християнська педагогіка», отримали дипломи бакалавра та християнського служителя.