Листопад 25, 2022 0 854 Переглядів

Перший Молитовний сніданок Державної кримінально-виконавчої служби України відбувся у Києві

На молитовний сніданок 23 листопада зібралися представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, Міністерства юстиції, Народні депутати ВРУ, представники Міноборони, МОЗ, Нацгвардії, Офісу Генпрокурора України, а також капелани та громадські діячі.

Ініціювали захід заступник Міністра юстиції пані Олена Висоцька та виконавчий директор УХМ «Духовна і благодійна опіка в місцях позбавлення волі» В’ячеслав Когут.

Усвідомлюючи наскільки сильно Україна потребує сьогодні Божого захисту, владні мужі читали Слово Боже та щиро молилися разом зі священнослужителями.

Слово до молитви за перемогу України мав Міністр Юстиції України Денис Малюська. Після нього до молитви закликала Держсекретар Мін’юсту Олена Богачова.

По-особливому прозвучала молитва за Службу виконання кримінальних покарань, коли на одній сцені разом просили Бога про милість начальник Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Сергій Гречанюк (який молився за засуджених) та колишній засуджений, який сьогодні є військовим у лавах ЗСУ Андрій Шпачинський. Андрій приїхав на молитовний сніданок з передової.

В’ячеслав Когут поділився з присутніми інформацією про допомогу, яку надала місія «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі» для засуджених та персоналу виправних закладів протягом війни. На мільйони гривень, залучених від благодійників, були закуплені генератори, речі першої потреби, теплий одяг та харчові продукти. Церкви, що входять до складу місії, організовані десятки таборів відпочинку для дітей засуджених та дітей персоналу тюремної служби.

Завершальну проповідь сказав старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко.

Він крок за кроком розкрив умови за яких Бог почує наші молитви і зцілить нашу землю. Усі вони вказані у 2 Книзі Хронік 7:14 : «а Мій народ, який названий іменем Моїм, підкориться й молитиметься, й шукатиме Мене, і відвернеться від шляхів неправедних, то Я почую з небес і прощу гріхи їхні та зцілю їхню землю».

Михайло Степанович повів присутніх у молитві про прощення гріхів і благословення України.

Особлива атмосфера молитовного сніданку зміцнила віру багатьох присутніх, які висловили бажання продовжити започатковану традицію в стінах Міністерства юстиції України.

Попередня Церкві «Філадельфія» подарували дефібрилятор – прилад для відновлення ритму серця
Наступна Як писати новини легко та знімати відео цікаво, вчилися служителі християнських медіа на Хмельниччині

Вам також може сподобатися

Жіноче служіння

«Якщо є плани, то є й майбутнє» – нотатки робочої наради Департаменту жіночого служіння

«Носіть тягарі один одного, і так виконаєте закона Христового» (Галатів

Новини

Щорічна консультація П’ятидесятницької європейської місії відбудеться в Києві у листопаді 2019 року

Про це повідомив старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко після зустрічі

Новини братерства

«З днем народження, Ісусе!» – волонтери роздали сім тисяч продуктових наборів та Євангелій у 10 областях одночасно

Своєрідний флешмоб влаштували у ці різдвяно-новорічні дні служителі соціального  департаменту  УЦХВЄ. Починаючи з 25 грудня, християни-волонтери одночасно постукались у домівки малозабезпечених родин в містах  і селах десяти областей