Лютий 20, 2019 0 1704 Переглядів

Місіонерська школа «Глобальне партнерство» презентувала свою діяльність

17 лютого 2019 року в с. Скригалівці, що у Фастівському районі на Київщині відбулася конференція-презентація місіонерської школи та місії «Глобальне партнерство».

Конференція розпочалася незвично – з вечері. Сестра Ірина – дружина директора школи Джоела Колона в ролі гостинної господині запросила всіх до їдальні. Гарно сервіровані столи налаштовували на знайомство, спілкування і бесіду. Потім гості, делегації з церков Київщини на чолі з пасторами, перейшли до затишної зали церкви.

Конференцію відкрив Євген Савочка, він поділився спогадами про початок школи і запросив присутніх до молитви. Музична група з церкви с. Мотовилівка повела присутніх у прославленні виконавши відомі псалми «Великий Бог» та «О, благодать»

Після натхненного співу слово взяв старший пастор Київського обласного об’єднання УЦХВЄ Олександр Озеруга. Він зазначив, що варто популяризувати подібні навчальні заклади, тому що від них багато в чому залежить кваліфікація будівничих, що трудяться, будуючи церкву сьогодні.

На прикладі гірчичного зернятка з Мтф. 13:31-32 він побажав віри й мудрості в правильному виборі зерен – моделі навчання. А також подарував студентам школи символічні сувеніри – пакуночки з насінням і побажаннями.

Перший заступник старшого єпископа УЦХВЄ Анатолій Козачок у своїй промові звернув увагу на важливість правильного фундаменту нашої віри, щоб випробування не зламали її. Для цього він порадив студентам щодня повертатися на Голгофу. «Там звіряй свій духовний стан, якщо все нормально – дякуй, якщо ні – кайся. Голгофа – це фундамент», – підкреслив Анатолій Козачок. Він також поділився спогадами з особистого життя і чудесного Божого втручання в його долю.

Після потужного виконання молодіжним хором церкви с. Мотовилівка гімну «Алілуя» Генделя настав час для відеопрезентації та звіту про роботу школи і місії «Глобальне партнерство». Звітував директор школи Джоел Колон.

Наприкінці наперед вийшли студенти школи. Після коротких свідчень і знайомства присутні пастори звершили особисту молитву благословіння кожного з майбутніх місіонерів.

Підсумок конференції зробив пастор Петро Савочка. Він подякував присутнім за підтримку служіння й звершив заключну молитву. Конференція закінчилася спільною фотографією та спілкуванням в неформальній дружній атмосфері.
Володимир Мірко.

Попередня У Полтаві молодіжні лідери церков провели навчання та обговорили плани заходів на рік
Наступна Місіонери братерства під час робочої наради звітували про працю та оновили структуру Місіонерського відділу

Вам також може сподобатися

Історія цервки

Хори та спів: чим славляться євангельські християни України

А пісня – це душа. З усіх потреб потреба. Лиш

Освіта

Випуск місіонерської школи «Ковчег Спасіння» (ВІДЕО)

   27 грудня 2015 року в Церкві «Ковчег» відбулося святкове служіння випуску місіонерської школи «Ковчег Спасіння». Церква благословила на духовну працю 33 місіонери.

Новини

«Ці кадри вкотре переконують, що діти мають жити й виховуватись у сім’ї» – Михайло Паночко

Вийшов документальний фільм про життя дітей в інтернатах – правда