Листопад 29, 2021 0 642 Переглядів

Роман Полікровський буде одним зі спікерів на Глобальному лідерському саміті 2021

9-10 грудня у Києві пройде Глобальний лідерський саміт (ГЛС). Щорічна подія об’єднує провідних міжнародних та вітчизняних спікерів з метою надихнути керівників бізнесу, пасторів й представників різних професій до богопосвяченого життя та ефективного керівництва.

Цього року ГЛС відбудеться у трьох форматах: жива участь на Саміті, персональний доступ онлайн та груповий доступ онлайн (до 20 осіб). Остання форма дасть можливість взяти участь у Саміті дистанційно, перебуваючи у своєму місті, на базі церкви або домашньої групи. До речі, минулого року функцією командного перегляду ГЛС скористалося близько 450 учасників у різних містах України.

Серед  промовців, які виступатимуть наживо – наш брат, голова Збаразької ОТГ Роман Полікровський, а також старший пастор церков «Слово Життя» Денис Подорожний,  голова фонду «Сім’я» Адріан Буковинський та голова руху «Всі разом!» Руслан Кухарчук.

Крім того, до учасників у відеоформаті звернуться такі відомі у світі мотиваційні спікери як Крейг Грошел, Альберт Тейт, Річ Вілкерсон, Джульєт Фант, генерал Стенлі МакКрістал, Річард Монтанез, Мішель Полер, Ібукун Авосіка, Франческа Гіно, А.Р. Бернард.

Теми заходу – «Розвиток інновацій», «Формування довіри», «Максимізація продуктивності», «Управління конфліктами», «Кастинг бачення» та багато інших.

Глобальний лідерський саміт – найбільша у світі християнська лідерська подія, у якій щороку бере участь понад 400 тис.  учасників у 125 країнах.

Зареєструватися на ГЛС  можна на сайті www.gls-ua.com.

Попередня РЄПЦУ закликає уряд віднести релігійні організації до категорії «побутові споживачі»
Наступна ХЕРСОНЩИНА: Чисте серце  і  вуста - те, що робить служіння сестер плідним

Вам також може сподобатися

Зовнішні та міжнародні зв’язки

Нам треба більше свідоцтв від сучасних героїв віри, щоб надихнути Церкву до ревного заступництва – інтерв’ю з приводу

Наближається 1 листопада – Міжнародний день молитви за переслідувану Церкву. Про проблемні зони, нові виклики та вплив карантину на свободу віросповідання говрить Юрій Кулакевич, член П’ятидесятницької комісії по релігійній свободі від Східної Європи.

Новини

У листопаді стартує Християнська відкрита академія

Розпочато набір на навчання в освітній програмі для лідерів –