Листопад 29, 2021 1 698 Переглядів

ХЕРСОНЩИНА: Чисте серце  і  вуста – те, що робить служіння сестер плідним

 В селищі Чаплинка, що на Херсонщині, на базі церкви «Святого Писання» 21 листопада відбулася сестринська зустріч на тему «Що у мене на серці». В основу бесіди ліг відомий вірш з Євангелія від Матвія 12:34 «Чим серце наповнене, те говорять уста».

Якщо зміст наших слів залежить від того, чим наповнене серце, то дуже важливо спостерігати, що ми туди впускаємо і що накопичуємо. Очі й вуха – це вікна серця, а отже дуже важливо бути розбірливим стосовно того, що ми слухаємо і куди дивимось – розмірковували сестри. Наприкінці зустрічі жінки мали гарячу молитву одна за одну.

Церква в Чаплинці відносно молода – їй 21 рік, десять з них тут працює жіноче служіння.

«За ці роки ми працювали в різних напрямках служіння: відвідували хворих у терапевтичному відділенні лікарні, дім для людей похилого віку на свята,  а з 2014 року почали регулярно служити солдатам у місцевій військовій частині. Готували їжу, прали одяг, свідкували про Господа», – розповідає відповідальна за жіноче служіння церкви Валентина Котяш.

За її словами, навіть сьогодні, в час суворих карантинних обмежень,  сестри продовжують служити військовим – через  капеланів передають домашню випічку тощо. Також вони беруть участь у благоустрої селища, завжди охоче відгукуються на потреби одна одної та ближніх. «Дорожу кожною із них і ціную!» –  підкреслює Валентина Котяш.

Наталія Потапкіна

Попередня Роман Полікровський буде одним зі спікерів на Глобальному лідерському саміті 2021
Наступна Парламент прийняв закон: військові капелани матимуть офіцерське звання

Вам також може сподобатися

Служіння дітям і підліткам
Новини братерства

На місію зі студентської лави – випускники четвертої Міжнародної місіонерської школи розпланували, де будуть служити

  «Цього року я особливо задоволений результатами роботи Міжнародної місіонерської школи, –  ділиться її координатор Антон Кукса…

Новини братерства

Близько сорока новонавернених людей прийняли водне хрещення 19 січня в Києві

Для п’ятидесятницьких церков Києва стало доброю традицію на свято хрещення