Вересень 21, 2022 1 333 Переглядів

Харківська церква «Свята Трійця» одна з перших почала надавати допомогу жителям деокупованого Ізюма  (ФОТО)

Ізюм – місто, яке було в окупації від самого початку війни, сьогодні виглядає розбитим, як в прямому так і переносному значенні: стомлені погляди дорослих, стримані посмішки дітей…

Віримо, що незабаром усе це мине і спокій та радість знову повернуться у їхні серця.
А поки що їм потрібна допомога – продукти, товари першої  необхідності, а головне слово, яке вселяє надію, що Господь їх не залишив. Усе це до Ізюма привезли харків’яни 20 вересня.

 

Церква «Свята Трійця» служить гуманітарною допомогою та проповідує Боже слово стареньким, самотнім та  людям з обмеженими фізичними можливостями.

«Завдяки друзям християнам із Заходу України, Європи та Америки, які регулярно привозять нам продукти, ми можемо їх фасувати й розвозити по Харкову та області, а також у звільнені населені пункти», – розповідає старший пресвітер обласного об’єднання Ілля Герасим.

За його словами раніше громада кілька разів на тиждень роздавали допомогу біля церкви, а зараз там лише раз на тиждень, а тепер щодня розвозять її по різних селах. «За день встигаємо привезти гуманітарну допомогу у вісім, а то і більше сіл» – каже пресвітер.

Така благодійна робота не залишається без плодів. Так, 16 вересня, відбулося відкриття нової церкви в с. Кленове Богодухівського району. Харківська церква навіть у найскладніші дні війни  регулярно привозила сюди допомогу і проповідувала Євангеліє мешканцям села. І через деякий час створилася маленька церква з місцевих жителів.

І в п’ятницю на молитву покаяння вийшло близько 20 людей.

Не зважаючи на горе і біль, який нам завдає ворог, церкви будуються і поповнюються спасенними людьми.

«… На цьому камені Я побудую Свою церкву, і сили смерті не переможуть її.»

Від Матвія 16:18

Попередня У Мадриді відбулася звітна конференція Української Церкви Християн Віри Євангельської у Європі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Молитовне віче: «Невже для того, щоб Україна молилася разом, треба щоб падали бомби?»

   6 квітня молитовне віче на Майдані Незалежності в Києві оголосили на голину пізніше, о 17.00. Попри це християнам все одно довелося чекати поки на сцену вийдуть пастори євангельських протестантських церков.

Новини регіонів

Молитовні доми в Миколаєві переповнені невоцерковленими людьми

Миколаїв сьогодні є містом, яке чи не найчастіше в Україні

Новини братерства

Завершилася виставка художніх робіт ув’язнених, присвячена Божій любові

26 серпня 2013 у Києві, у мистецькій галереї Музею Івана Гончара (вул. Лаврська, 19)  тривала виставка-конкурс мистецтва в’язнів «Переображення Господньою любов’ю». На відкритті експозиції, мета якої привернути увагу суспільства до духовних потреб ув’язнених, побували служителі ЦХВЄ Київщини.