Лютий 7, 2023 1 414 Переглядів

Уперше за час війни християнська молодь Харківщини провела конференцію на тему «Антистрес»

Уперше з моменту повномасштабного вторгнення росії в Україну у Харкові відбулась обласна молодіжна конференція на тему «Антистрес». Практично вся християнська молодь з міста та області зібралася  там, де цього дня,  28 січня, по-особливому  діяв Дух Святий.

Багато з цих молодих людей, котрі залишились на місці у час, коли над головами ще продовжують лунати вибухи, навіть не сподівалися, що зможуть потрапити на таку конференцію, де разом поклонятимуться Богу, прославлятимуть Його величне ймення.

Та нарешті це сталося, у церкві «Свята Трійця» в м. Харкові.

Хвала і поклоніння Живому Богу, чудове Слово від спікерів Олега Богомаза з Києва та Володимира Головача з Чернівців, допомогли учасникам підбадьоритись та зміцнися у вірі.

«Я навіть не очікував що це буде саме така конференція… Пам’ятаю, що мені одного разу на молодіжному хотілось просто співати, і ми співали 8, 10 пісень, і тоді було так добре на душі, а сьогодні хотілось слухати ще і ще. Це Слово, якраз те, що потрібно було почути, адже не всі коли говорять проповідь, можуть сказати прямо, не думаючи про те, що хтось їх осудить, але сьогодні було до глибини душі», – ділиться враженнями один з учасників конференції, Давид із  церкви «Ковчег».

Присутність Господа наповнила кожного в цей день, хтось радів посміхаючись, хтось сокрушався і наприкінці  молитви вийшов наперед, щоб за нього помолились. Після служіння багато людей підходило до спікерів, щоб звершили особисту молитву.

За словами спікерів, служити цього  дня було дуже легко: було відчутно, що молодь іде на контакт, охоче слухає. « Бог дійсно благословив тим Словом, яке мало лунати саме сьогодні, Слава Богу за це» – каже Олег Богомаз.

Слухаючи враження молоді про конференцію щоразу переконуюсь, який що Бог благий. А найприємніше те, що дівчата та хлопці, незалежно від віку, шукають та біжать до Бога.

Влада Герасим.

Попередня «Я іду в Небо…» - капелан із Слов’янська Ярослав Павенко загинув під час обстрілу, виконуючи служіння
Наступна На місце тих, хто емігрував, прийшли віряни ВПО з інших областей – за даними звітно-виборчої  конференції на Кіровоградщині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Благословення твого дому: у церкві «Філадельфія» провели день сім’ї

Приємне свято для подружніх пар влаштували у Київській церкві «Філадельфія» з нагоди 21 року народження громади. В п’ятницю, 1 листопада, до Дому молитви, що на вулиці Голосіївській,57 приїхало понад сімдесят християнських подружжів.

Новини братерства

Пам’ятайте наставників ваших: відійшов у вічність єпископ Володимир Бровка

24 жовтня відійшов до вічних осель Бровка Володимир Іванович, старший

Новини братерства

Відбулася VI Всеукраїнська олімпіада «Юні знавці Біблії»

Національний університет «Острозька академія» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Українського Біблійного товариства провів VI Всеукраїнську олімпіаду «Юні знавці Біблії».