Лютий 7, 2023 4 366 Переглядів

На місце тих, хто емігрував, прийшли віряни ВПО з інших областей – за даними звітно-виборчої  конференції на Кіровоградщині

4 лютого в м. Знам’янці відбулася річна звітно-виборна конференція служителів Кіровоградського обласного об’єднання УЦХВЄ. Делегати підбили підсумки діяльності об’єднання за рік та продовжили повноваження Анатолія Філіпенка на посаді старшого пресвітера на наступний чотирирічний термін.

Вів конференцію заступник старшого єпископа у Південному регіоні, старший пресвітер Херсонського обласного об’єднання УЦХВЄ  Олександр Бабійчук. Він розпочав з молитви, благаючи Господа про Його присутність у роботі конференції.

У звітній частинні про виконану роботу та стан справ в об’єднанні розповів старший пресвітер області Анатолій Філіпенко. Також звітував керівник молодіжного служіння Азіз Багіров, очільниця сестринського служіння Марія Ковтунович та керівниця дитячого служіння Любов Ковтунович.

Кількість людей у церквах області суттєво не змінилася (це понад 800 вірян). Певна частина членів церков емігрувала, але на їхнє місце прийшли внутрішньо переселені християни з інших областей. Попри війну, в церквах Кіровоградщини протягом року було  проведено більш як 10 конференцій.

У другій частині заходу Олександр Бабійчук поділився словом на тему «Важливість молитви». В основу його проповіді ліг вірш з Послання апостола Якова 5:16 «бо дуже могутня ревна молитва праведного».

Насамкінець усі присутні помолилися за старшого пресвітера Анатолія Філіпенка та служителів обласного об’єднання церков Кіровоградщини.

Вікторія Гавриленко.

Попередня Уперше за час війни християнська молодь Харківщини провела конференцію на тему «Антистрес»
Наступна Михайло БЛИЗНЮК: «Церква проявила себе як жива та діяльна, яка реагує на виклики й робить навіть більше, ніж можна було чекати»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Християни-благодійники подарували столичним капеланам авто для служіння в зоні АТО

Всюдихіднисть, міцний кузов і ходова, польове забарвлення. Якраз те, що потрібно для фронту. У військових капеланів та тих, хто служить із ними пліч-о-пліч,  з’явився новий позашляховик

Новини братерства

Д-р Арто Хамалайнен: «П’ятидесятницька спільнота Європи щиро підтримує українську церкву»

Головний офіс ЦХВЄУ відвідав д-р Арто Хамалайнен, голова П’ятидесятницької Європейської Спільноти (PEF). Він завітав разом із представником міжнародного відділу служіння «Світло для народів» із Швеції Раулі Лехтоненом

Новини регіонів

Навчальний курс «Чоловіче служіння» стартував на Закарпатті

27 березня у Закарпатській області розпочався піврічний курс за дисципліною