Квітень 24, 2014 0 1033 Переглядів

Молитва об’єднала тисячі харків’ян

     23 квітня у центрі Харкова відбулася перша масова міжконфесійна молитва  за Україну. На площу Конституції за різними даними вийшло від трьох до семи тисяч мешканців міста.

875_2

     Серед тих, хто зібрався аби висловити своє бажання жити у єдиній неподільній Україні та разом благати Господа про мир, були дуже різні люди: починаючи від священників і завершуючи футбольними фанатами. Прийшло багато молоді, були також літні харків’яни.

     «Така масова молитва у Харкові пройшла уперше. Утім, вже близько місяця щоранку з 7 до 8 години у центр міста виходять на молитву віруючі різних конфесій, – розповідає старший пресвітер ЦХВЄУ у Харківській області Сергій Циганков. – Започаткували проведення цих молитовних зібрань служителі євангельських церков міста, зокрема, одним із активних ініціаторів виступив пастор церкви ЄХБ В’ячеслав Храмов».

     Під час молитовного віче у середу В’ячеслав Храмов (на фото) закликав присутніх відвернутись від темряви і прощати ворогів: «Одна-єдина Христова Україна!» –  виголосив пастор під час в своєї проповіді на центральній площі Харкова.

875_3

Попередня Познавая силу воскресения
Наступна «Легке» й «важке» християнство

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства
Новини братерства

Звернення християнських Церков України з нагоди Дня Бога Творця

Щороку 14 вересня християни різних конфесій в усьому світі відзначають День молитви за збереження природного довкілля та всього створеного Богом світу. В цей день пригадуємо своє величне покликання «порати і доглядати» (Бут. 2:15) Землю, молитовно єднаємось і прославляємо єдиного у Пресвятій Трійці Бога – Творця і Спасителя