Квітень 24, 2014 0 924 Переглядів

Молитва об’єднала тисячі харків’ян

     23 квітня у центрі Харкова відбулася перша масова міжконфесійна молитва  за Україну. На площу Конституції за різними даними вийшло від трьох до семи тисяч мешканців міста.

875_2

     Серед тих, хто зібрався аби висловити своє бажання жити у єдиній неподільній Україні та разом благати Господа про мир, були дуже різні люди: починаючи від священників і завершуючи футбольними фанатами. Прийшло багато молоді, були також літні харків’яни.

     «Така масова молитва у Харкові пройшла уперше. Утім, вже близько місяця щоранку з 7 до 8 години у центр міста виходять на молитву віруючі різних конфесій, – розповідає старший пресвітер ЦХВЄУ у Харківській області Сергій Циганков. – Започаткували проведення цих молитовних зібрань служителі євангельських церков міста, зокрема, одним із активних ініціаторів виступив пастор церкви ЄХБ В’ячеслав Храмов».

     Під час молитовного віче у середу В’ячеслав Храмов (на фото) закликав присутніх відвернутись від темряви і прощати ворогів: «Одна-єдина Христова Україна!» –  виголосив пастор під час в своєї проповіді на центральній площі Харкова.

875_3

Попередня Познавая силу воскресения
Наступна «Легке» й «важке» християнство

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Я вірю, що в України є майбутнє, бо Україну любить Бог!» – Старший єпископ Михайло Паночко на Саміті на захист сиріт.

6 та 7 лютого 2013 року у Президент Готелі (м. Київ, Україна) пройшов Східноєвропейський міжконфесійний саміт священнослужителів “Захисти сироту – зміни майбутнє”…

Новини братерства

Відбулася 18-та Конференція дитячих служителів СНД

«Служіння дітям, служіння з дітьми, служіння дітей» – такою була концепція 18 конференції працівників дитячого служіння, що проходила з 14 по 17 вересня в м. Одеса. На конференцію зібралися лідери дитячого служіння церков християн віри євангельської з країн СНД.

Новини братерства

Греко-католики надіслали звернення до ЦХВЄУ, у якому високо оцінили співпрацю церков на ниві Божій

   Священний синод Української греко-католицької церкви (УГКЦ) надіслав листа на ім’я  старшого єпископа Церкви християн віри євангельської України  Михайла Паночка, у якому висловив подяку за приклад віри і молитви у цей непростий для країни час.