Квітень 24, 2014 0 727 Переглядів

Молитва об’єднала тисячі харків’ян

     23 квітня у центрі Харкова відбулася перша масова міжконфесійна молитва  за Україну. На площу Конституції за різними даними вийшло від трьох до семи тисяч мешканців міста.

875_2

     Серед тих, хто зібрався аби висловити своє бажання жити у єдиній неподільній Україні та разом благати Господа про мир, були дуже різні люди: починаючи від священників і завершуючи футбольними фанатами. Прийшло багато молоді, були також літні харків’яни.

     «Така масова молитва у Харкові пройшла уперше. Утім, вже близько місяця щоранку з 7 до 8 години у центр міста виходять на молитву віруючі різних конфесій, – розповідає старший пресвітер ЦХВЄУ у Харківській області Сергій Циганков. – Започаткували проведення цих молитовних зібрань служителі євангельських церков міста, зокрема, одним із активних ініціаторів виступив пастор церкви ЄХБ В’ячеслав Храмов».

     Під час молитовного віче у середу В’ячеслав Храмов (на фото) закликав присутніх відвернутись від темряви і прощати ворогів: «Одна-єдина Христова Україна!» –  виголосив пастор під час в своєї проповіді на центральній площі Харкова.

875_3

Попередня Познавая силу воскресения
Наступна «Легке» й «важке» християнство

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

Фестиваль Надії: три потреби, за які варто молитись у пості

   24 квітня оголошено Всеукраїнським днем посту і молитви за Міжнародний фестиваль надії, який проходитиме у Львові 20 червня 2015 року.

Новини братерства

Старшим єпископом ЦХВЄУ знову обрано Михайла Паночка, у структурі регіональних об’єднань – деякі зміни

   Делегати звітно-виборного з’їзду Церкви християн віри євангельської України, що відбувся 20-22 травня у Рівному, переважною більшістю голосів обрали старшим єпископом Михайла Паночка.