Свято для дітей війни влаштували у харківській церкві «Ковчег»

У передмісті Харкова, в селищі Пісочин, церква «Ковчег» (пастор Федор Грицак) на початку жовтня влаштувала особливу зустріч для маленьких харків’ян.
На свято прийшли переважно діти, які раніше не відвідували церковну громаду, але відпочивали у літньому таборі та почали ходити до недільної школи.
Неозброєним оком помітно, що кожен із 70 малюків, які прийшли на це свято, має потребу у спілкуванні, підтримці й любові. Адже діти застали дуже важкі часи.
І саме християни, як Божі діти, мають запал для того, щоб діяти – сіяти зерна добра та любові у ці маленькі серця.
Протягом усього літа церква влаштовувала свята для малечі, то ж не дивно, що на подібні заходи приходить все більше дітлахів.
Влада Герасим.
Вам також може сподобатися
За рік на Волині утворилися три нові церкви та посвятили п’ять Домів молитви
30 грудня на Волині відбулася річна XXXV звітна конференція обласного
Перша в Словаччині українська п’ятидесятницька церква відзначила річницю
«Війна в Україні продовжується, наші брати та сестри, котрі хотіли
Церква «Храм Спасителя» у Крюківщині відзначила 11-річчя
Вік 11 років для церковної громади, як і для людини,







